Asamblea | Federación Vizcaína de Baloncesto – Bizkaiko Saskibaloi Federazioa | Todas las informaciones del baloncesto vizcaíno federado y escolar. Bizkaiko Saskibaloi federatuaren eta eskolaren berri guztiak hemen
MENU

Asamblea

ASAMBLEA DE LA FEDERACION BIZKAINA DE BALONCESTO 2016-2020
 ESTAMENTO DE CLUBES
BIZKAIKO SASKIBALOI FEDERAZIOAREN BATZARRA 2016-2020
ESTAMENTO DE CLUBES – KLUBEN ESTAMENTUA
ALONSOTEGIKO LARROBELTZ S.K.T. CESAR SAORNIL AGOTE
ANBOTOPEKO C.B. GUDIKER ALBERDI ARRIETA
ASKARTZA-CLARET JOSE MANUEL SALUTREGUI ARMAS
 BAKUVA,AGRUPACION DEPORTIVA JUAN GARTEIZGOGEASCOA IGUAIN
BALMASEDA S.D. FERNANDO CANTELI MARRO
BALONCESTO ERMUA CD MIGUEL ANGEL SANCHEZ SANCHEZ
BARAKALDO EMAKUMEEN S.T OSCAR CEA FERREIRO
BASKET IBAIZABAL JON AGIRREGOIKOA ORUE
BEDARBIDE A.D. FCO.JAVIER SANTOCILDES PUENTE
BEGOÑAZPI.86,C.B. MªPILAR PEREZ GARCIA
BERRIZ SASKI BALOI T KOLDO MENDIA CUEVA
BIDEGINTZA,S.D. IGNACIO AGUADO ZARRAGA
BILBOKO UNAMUNO SASKIBALOI KLUBA VICENTE ORIO FERRER
BLACK WAGON SK(BURDIN S.K.) XABIER GIL DE LA PISA
BOSKOZALEAK GUSTAVO PEÑA CORVO
COL. ABOGADOS BIZKAIA CARLOS MARIN PABLOS
COLEGIO COOPERATIVA BASAURI,S.D. RAFA AIESTA YUSTE
COLEGIO VIZCAYA,C.D. ADRIAN CORNELIU PETRINI VOROVENCI
DOSA-SALESIANOS,SCD. ANDER MATE COUSILLAS
EMSAMA,C.B. IÑAKI CAMARERO MARTINEZ
ERANDIO-ALTZAGA C.B. FEDERICO CELIX BOCOS
ESCOLAPIOS DE BILBAO,AD NATALIA VILLOTA EMBEITA
GALDAKAO S.T. JOSE ANTONIO SOTO SALAZAR
GERNIKA KIROL ELKARTEA SASKIBALOIA GERARDO CANDINA GARCIA
GETXO,C.B. CARLOS SERGIO ACHOTEGUI
GORDEXOLA SASKIBALOI ARTURO CARABIAS CAMINO
IKAST. LAURO ARKAITZ RUIZ GARCIA
IKASTOLA LARRAMENDI ANDONI ELORRIAGA MADARIAGA
INDAR-SASKI S.T. AIMAR HERRAN VENES
INDEPENDIENTE CRUCES JOSE LUENGO VARGAS
JARRILLEROS S.K. AGUSTIN GONZALEZ ZUMELZU
JESUITINAS C.B. SERGIO CASTELLANOS MARCOS
LA SALLE DE BILBAO,C.D. JON GASCON LARREA
LEIOA SBT JUAN RAMON RODRIGUEZ CUETO
LOYOLA INDAUTXU JOSE ANTONIO ARZA ALBIZU
MARRAZOAK S.K. JOSE IGNACIO SASTRE GONZALEZ
MUNABE,C. PEDRO VALLADARES MONTAÑES
MUNGIA SASKIBALOI KLUBA LUIS ORTEGA SANTAMARIA
ORIBELTZA PORTUGALETE JOSE LUIS ZUBIZARRETA ZULAICA
OTXARKOAGA,C.D. b AMIGOS DE ALEXANDER GOMEZ PORRAS
PADURA,C.B. GONZALO BALLESTEROS AGUIRRE
PARQUE BILBAO,C.A. JAVIER GAVILAN GAVILAN
PATRONATO S.D. JESUS ITUIÑO MARDONES
PAULES JAVIER GARCIA PANIZO
SALESIANOS AGUILAS DEUSTO,CB LUIS ALBERTO DE PRADO MARCOS
SALLEKO,C.B. ASIER GONZALEZ RAMOS
SANTURTZI C.B. MANUEL MARTINEZ FERNANDEZ
SANTUTXU,C.B. DAVID RUIZ DE LAZCANO RODRIGUEZ
TABIRAKO,C.B. JUAN IGNACIO MENDIBE PUJANA
TRAPAGA C.B. MIGUEL ANGEL RUIZ HERRERO
TXIKI BILVENDING LEIOA S.k. LUIS ALFONSO GONZÁLEZ GARCIA
UGERAGA EKAITZ AÑON ABAD
URDANETA ANGEL LLAMOSAS BERNEDO
USANSOLO GERMAN MONGE GANUZAS
ZALDUA C.D. GORKA CALLE EGAÑA
ZORNOTZA SASKIBALOI JOXE ETXEBARRIA INTXAUSTI
 ESTAMENTO DE ENTRENADORAS / ES
AÑON ABAD, IKER
CAMIRUAGA MORENO,JOKIN
DE JUAN GALINDEZ,JORGE
FLORES CALERO, ROBERTO
GARCIA ALVAREZ,VICTOR
GONZALEZ VEGAS,XABIER
IBAÑEZ VIDAURRAZAGA,ANDONI
NIEVA MONTEJO, JOSE MIGUEL
PAZOS AYO,ERLANTZ
PERA RUIZ, IMANOL
 ESTAMENTO DE JUGADORAS / ES
ALLUE PEREZ, IRUNE
BOUZO ATECA,PABLO
IZKARA HERREROS,IGOR ENEKO
MAURTUA HERNANDEZ,MARINA
MONGE LORENZO,SENA
NIEVA ANZA, ANDER
 ESTAMENTO DE ARBITROS
ASENSIO GONZALEZ, ROBERTO
BARRENETXEA TEMPRANO,ANDONI
IBOR UREÑA, GORKA
LARRINAGA SAN MIGUEL, JOSE LUIS
NUÑEZ ASENSIO,BORJA
OLIAS DE LIMA SUAREZ, CARLOS
PUJANA ITURRIETA,KOLDO
SEGURADO HIERRO, MIKEL JOSEBA
SERRANO ORTIZ, ELIXABETE
URBANO MIRANDA, PAUL