MENU
SELECCION-CAD-FEM

Euskadi eta Nafarroako Txapelketetarako Bizkaiko Kadete Selekzioen deialdia

(ARGAZKIA: Óscar Villaverde)

Urriaren 30 eta 31ean Erriberri Udal Kiroldegian (La Feria poligonoa, Tuterako Merindadea kalea, z/g – 31390 Erriberri – Nafarroa) ospatuko den KADETE mailako Lurraldeen Arteko Euskadi eta Nafarroako txapelketen arira Emakumezkoen eta Gizonezkoen Bizkaiko Selekzioaren deialdia bidaltzen dugu. Ere berean, hurrengo egunetarako bidaia plana eta programazioa honakoa izango dela jakinarazten dizuegu:

Urriak 30 (larunbata)

  • 10: 00etan, Bilbotik irtetea, Villa de Bilbao Hotelaren ondoko autobus geltokia (Sdo Plazaren ondoan. Bihotza).
  • 10: 20etan, suhiltzaileen autobus-geltokia Durangoko ordainlekuaren irteeran (Durango eta Gernikako jokalarien joan-etorria)
  • 16: 00etan, Emakumezkoen Kadete Mailako GIPUZKOA – Bizkaia
  • 18: 00etan, gizonezkoen Kadete Mailako GIPUZKOA – Bizkaia

Urriak 31 (igandea)

  • Bilbora itzuli zen, garaikurrak eman ondoren.

EMAKUMEZKO KADETEEN SELEKZIOA

NAIA ZUBIAGA (SEGLE XXI)
DAVIANE MINDOUDI (SEGLE XXI)
LEIRE VALLEJO (LOINTEK GERNIKA)
NAIARA GONZALEZ (LOINTEK GERNIKA)
ANE MADARIAGA (LOINTEK GERNIKA)
NORA UNAMUNO (LOINTEK GERNIKA)
IRATI GERRIKAGOITIA (LOINTEK GERNIKA)
HAIZEDER DE MIGUEL (LOIOLA INDAUTXU)
NAGORE LEGARRETA (LOIOLA INDAUTXU)
NAIA PASCUAL (TABIRAKO)
IONE AGUIRRE (LA SALLE)
NOA ROMAÑA (LA SALLE)

Hautatzailea /Seleccionador: Aritz Duro
Laguntzaileak / Ayudantes: Joel Mieza, Idoia Ratón y Leire Ibarrondo

GIZONEZKO KADETEEN SELEKZIOA

ANDER AGUIRRE (BILBAO BASKET)
PABLO ZORELLE (BILBAO BASKET)
LANDER BARRUETABEÑA (BILBAO BASKET)
JON BARROSO (BILBAO BASKET)
IKER APARICIO (SANTURTZI)
DJIBRIL KEITA (SANTURTZI)
UNAX CALVO (SANTURTZI)
UNAX HORMAETXEA (TABIRAKO)
JON PATERNINA (IBAIZABAL)
ENEKO RAMOS (BILBAO BASKET)
LEO DÍEZ (LOIOLA INDAUTXU)
GORKA PAYÁS (LOIOLA INDAUTXU)

Hautatzailea / Seleccionador: José Antonio Núñez
Laguntzaileak / Ayudantes: David Villalobos, Javier Oleaga, Ainara Arcediano y David Núñez

ez