MENU
PRESELECCION-CAD-MASC

Haurren eta Gizonezkoen Kadeteen HTZrako deialdia

Aste honetan, Kadete  Gizonezkoak bere entrenamenduak egin ditu, Kadete Mailako Bizkaiko hautatzailearen zerrendan zein jokalari egongo diren zehazteko eta, horrela, Haur hautatzaileak Getxoko HTZko kontzentrazioari begira egin duen zerrendarekin bat egiteko, hau da, irailaren 3an, 4an eta 5an. Jarraian, aurrehautatutakoen zerrenda eta familiek entregatu beharko duten dokumentazioa.

GIZONEZKOEN HAUR MAILA

Irailaren 3, 4 eta 5ean Fadurako Hobekuntza Teknikorako zentroan (Los Chopos etorbidea, z/g Getxo) ospatuko den GIZONEZKOEN HAUR MAILAKO  “HTZ GETXO 2021 EGONALDIA”.

JAVIER OCHOA (BILBAO BASKET)
JULEN GASCÓN (BILBAO BASKET)
IZEI PÉREZ (BILBAO BASKET)
AIMAR AMESTI (BILBAO BASKET)
AIMAR DOMINGUEZ (BILBAO BASKET)
ASIER FERNÁNDEZ (BILBAO BASKET)
ENEKO LÓPEZ (ASKARTZA CLARET)
GAEL QUINTANA (BOSKOZALEAK)
IÑIGO LÓPEZ (LOIOLA INDAUTXU)
ENEKO ALTZIBAR (LOIOLA INDAUTXU)
ADEI INTXAUSTI (SEBER ALTUBE)
AMETZ IZA (SANTURTZI)
BEÑAT ALONSO (SANTURTZI)
JON FRIAS (BILBAO BASKET)
MIKEL LIÑARES (BILBAO BASKET)
JON GÓMEZ (IBAIZABAL)
ENEKO ARKARAZO (TABIRAKO)
MIKEL MARDARAS (TABIRAKO)
LANDER SAITUA (TABIRAKO)

Hautatzailea: Jagoba Pérez
Laguntzaileak: Ane Portilla, Asier Martínez, Adrián Velasco y Agurtzane Andrés

Documentazioa:

GIZONEZKOEN KADETE MAILA

Irailaren 3, 4 eta 5ean Fadurako Hobekuntza Teknikorako zentroan (Los Chopos etorbidea, z/g Getxo) ospatuko den GIZONEZKOEN KADETE MAILAKO  “HTZ GETXO 2021 EGONALDIA”.

JON BARROSO (BILBAO BASKET)
GUILLERMO BRAVO (BILBAO BASKET)
HARITZ MATEO (BILBAO BASKET)
ANDER AGUIRRE (BILBAO BASKET)
PABLO ZORELLE (BILBAO BASKET)
LANDER BARRUETABEÑA (BILBAO BASKET)
GALDER MARTÍNEZ DE OSABA (SANTURTZI)
UNAX CALVO (SANTURTZI)
IKER APARICIO (SANTURTZI)
DJIBRIL KEITA (SANTURTZI)
UNAX HORMAETXEA (TABIRAKO)
JON PATERNINA (IBAIZABAL)
ENEKO RAMOS (LOIOLA INDAUTXU)
LEO DÍEZ (LOIOLA INDAUTXU)
GORKA PAYÁS (LOIOLA INDAUTXU)
IBAI TAPIA (LOIOLA INDAUTXU)
IKER VILLAVERDE (LOIOLA INDAUTXU)
JAVIER AMORES (LOIOLA INDAUTXU)
ALAIN GASCÓN (ASKARTZA CLARET)
BEÑAT FOLLA (UNAMUNO)

Hautatzailea: José Antonio Núñez
Laguntzaileak: David Villalobos, Kepa Lanbarri y Javier Oleaga

Documentazioa: