MENU
CTOEUSK-JM-BIZK-ARABA4

Juniorrek Miniekin bate gin dute Euskadi eta Nafarroako Txapelketen prestaketan

Igande honetako berritasun nagusia Bizkaiko Minien aurreselekzioen ohiko lan saioan izan da. Juniorrek beraiekin bate gin dute beraien Euskadiko Txapelketa prestatzeko. Txapelketa hau Erriberrin jokatuko da urtarrilaren 3 eta 4an.

JUNIOR MAILAKO EMAKUMEZKOEN

EGUNA: 24/11/2019
TOKIA: FADURA KIROLDEGIA
Deialdia: 17:45 horas
Entrenamendua: 18:00 a 20:00 horas

LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)
AMAIA BASAGUREN (LOIOLA INDAUTXU)
HENAR COLINO (LOIOLA INDAUTXU)
JOANE LEGARRETA (LOIOLA INDAUTXU)
UXUE ESPARTA (LOIOLA INDAUTXU)
ITZIAR ARRILLAGA (LOIOLA INDAUTXU)
JUNE ZUBIAGA (GERNIKA KESB)
KRISTINA LABAURIA (GERNIKA KESB)
MAIALEN IRIDI (GERNIKA KESB)
UXUE ABERASTURI (GERNIKA KESB)
MAIALEN MARKUERKIAGA (GERNIKA KESB)
NAHIA SARASUA (TABIRAKO)
LUCIA LEGUINA (LA SALLE)
ANE GARCÍA DE VICUÑA (LA SALLE)
AINARA BRINGAS (LA SALLE)
LEIRE GIL (GETXO)
GARBIÑE PÉREZ (DOSA SALESIANOS)

Hautatzailea: David Saiz
Laguntzaileak: Markel Berrojalbiz, Natxo Gómez eta Iker Calvo

Deialdia

JUNIOR MAILAKO GIZONEZKOEN

EGUNA: 24/11/2019
TOKIA: FADURA KIROLDEGIA
Deialdia: 17:45 horas
Entrenamendua: 18:00 a 20:00 horas

PAUL MAGUNAZELAIA (TABIRAKO)
CIPRIÁN ALOPUICI (PATRONATO MARISTAS)
IÑIGO IBAÑEZ (GETXO)
MIGUEL RUIZ (BILBAO BASKET)
UNAI BARANDALLA (BILBAO BASKET)
GONZALO BASTERRECHEA (BILBAO BASKET)
IÑIGO PEDROSA (BILBAO BASKET)
DIEGO RODRIGUEZ (BILBAO BASKET)
JON ABENDAÑO (BILBAO BASKET)
MIKEL SOROA (BILBAO BASKET)
ELVIS SOLUCHUKWU (BILBAO BASKET)
IKER CORTAJARENA (BILBAO BASKET)
GORKA ALLENDE (BILBAO BASKET)
ENEKO ROLDÁN (UNAMUNO)
JON GALARRAGA (UNAMUNO)
IKER CHÁVARRI (LEIOA)
MARKEL CALVO (SANTURTZI)
ASIER MORENO (SANTURTZI)

Hautatzailea: Carlos Ballesteros
Laguntzaileak: Iagoba Pérez, Iñigo Núñez, Oier Santamaria eta Imanol Celaya

Deialdia

MINIBASKET MAILAKO GIZONEZKOEN

EGUNA : 24/11/2019
TOKIA: LA SALLE IKASTETXEA (Kiroldegian)
Deialdia: 15:45
Entrenamendua: 16:00-18:00

ENEKO LÓPEZ-BAYO (ASKARTZA)
JULEN GASCÓN (ASKARTZA)
JAVIER OTXOA (LOIOLA INDAUTXU)
IÑIGO LOPEZ (LOIOLA INDAUTXU)
MIKEL LINARES (SANTURTZI)
AIMAR AMESTI (ZORNOTZA)
GAEL QUINTANA (PAÚLES)
AIMAR POBLACIÓN (BERRIO OTXOA)
EGOITZ LÓPEZ (BOSKOZALEAK)
AIMAR DOMÍNGUEZ (TABIRAKO)
LANDER SAITUA (TABIRAKO)
ADEI INTXAUSTI (SEBER ALTUBE)
IZEI PÉREZ (GETXO)
ASIER FERNÁNDEZ (GETXO)
AMETS IZA (BARRENA BERRI)

Hautatzailea: Aimar Herrán
Laguntzaileak: Diego Duque, Asier Esteban y Martín Santana

Deialdia

MINIBASKET MAILAKO EMAKUMEZKOEN

EGUNA: 24/11/2019
TOKIA: LA SALLE IKASTETXEA
Deialdia: 15:15etan
Entrenamendua: 16etatik 18etara

JULENE USATEGI (TABIRAKO JESUITAK)
ARANTZA INSAUSTI (TABIRAKO JESUITAK)
MALEN ROYUELA (TABIRAKO JESUITAK)
MALEN PERUGORRIA (TABIRAKO JESUITAK)
UDANE DUÑABEITIA (TABIRAKO JESUITAK)
MALEN ARANA (SEBER ALTUBE)
MADDI MAGUNAGOIKOETXEA (SEBER ALTUBE)
MAREN SAN JOSE (SEBER ALTUBE)
LEIRE ORDORIKA (ALLENDE SALAZAR)
IZARO GOMEZ (DOSA SALESIANOS)
JULIA BILBAO (ESCOLAPIOS)
EIDER VALLES (JARRILLEROS S.K.)
NAROA PEDRERA (TXOMIN ARESTI)
ANE ITURRIOZ (URRETA-IBAIZABAL)
ARIANE ANDRES (CB PADURA)

Hautatzailea: Aritz Duro
Laguntzaileak: Joel Mieza, Manu Estévez e Idoia Ratón

Deialdia