MENU
MINI-FEM-BIZKAIA

Bizkaiko Mini eta Juniorren aurre-selekzioak prestaketaren azken txanpan sartu dira

Hilabete baino ez da falta Lurralde Selekzioen arteko Euskadi eta Nafarroako Txapelketak burutzeko eta Bizkaiko aurre-selekzioak azken txanpan sartu dira. Ez dago aldaketarik deialdietan. Igande honetan deialdi berri bat Mini eta Juniorrentzat. Minien entrenamendua ateak itxita burutuko da.

EMAKUMEZKO MINIBASKET AURRE-SELEKZIOA

EGUNA: 2018/12/02 (IGANDEA)
TOKIA: Allende Salazar (Gernika)
ORDUA: Deialdia: 11:00etan Entrenamendua: 11:15etatik 13:00etara

IRATI DONAZAR (PAULES)
UXUE RUIZ (LAURO IK.)
LEIRE RAMIREZ (LAURO IK.)
IRATI SANCHEZ (LAUROIK.)
JUNE GUISASOLA (ALLENDE SALAZAR)
MAIDER ELGEZABAL (ALLENDE SALAZAR)
NORA UNAMUNO (ALLENDE SALAZAR)
IRATI CASTRESANA (BALMASEDA)
NEKANE ORIO (BALMASEDA)
NAROA MUGARTEGI (SEBER ALTUBE)
MADDI GOROSTIAGA (SEBER ALTUBE)
YAIZA GONZALEZ (SEBER ALTUBE)
MAIER MARDARAS (TABIRAKO JESUITAK)
AMANE ARIÑO (TABIRAKO JESUITAK)
LEIRE ETXEBARRIA (ALLENDE SALAZAR)

Hautatzailea:: Begoña Jimenez
Laguntzaileak: Aiert Uribe y Mikel Retolaza

Deialdi osoa

GIZONEZKO MINIBASKET AURRE-SELEKZIOA

EGUNA: 2018/12/02 (IGANDEA)
TOKIA: Lauro Ikastola
ORDUA: Deialdia: 18:00etan Entrenamendua: 18:15etatik 20:00etara

URKO CORNEJO (SANTUTXU)
HARITZ MATEO (SANTUTXU)
IKER VILLAVERDE (LOIOLA INDAUTXU)
GUILLERMO BRAVO (GETXO)
ANARTZ ASTORKITZA (EGUZKIBEGI IBAIZABAL)
AIMAR MINTEGUI (URDANETA)
ANER SARDUI (SAN FIDEL)
XABIER ETXEBARRIA (GERNIKA)
JULEN GASCÓN (ASKARTZA CLARET)
ANTÓN ALAÑA (BERANGOKO HONTZURIAK)
MARIO LEÓN (JESUITINAS)
GUILLERMO MEDIAVILLA (BSK BASAURI)
UNAX CALVO (BARRENA BERRI)
JON BARROSO (BARRENA BERRI)

Hautatzailea: Aimar Herrán
Laguntzaileak: Asier Esteban y Diego Duque

Deialdi osoa

GIZONEZKOEN JUNIOR MAILAKO AURRE-SELEKZIOA

EGUNA: 2018/12/02 (IGANDEA)
TOKIA: La Salle Ikastetxea (Kiroldegia)
ORDUA: Deialdia: 16:00etan Entrenamendua: 16:15etatik 18:00etara

NAHUEL DEL VAL (BILBAO BASKET)
DIEGO RODRIGUEZ (BILBAO BASKET)
GONZALO BASTERRECHEA (BILBAO BASKET)
ASIER FERNANDEZ (BILBAO BASKET)
UNAI BARANDALLA (BILBAO BASKET)
MIGUEL RUIZ (BILBAO BASKET)
ARITZ GUTIEZ (BILBAO BASKET)
IÑIGO PEDROSA (BILBAO BASKET)
MIKEL BALLESTEROS (LA SALLE)
ANDER GÓMEZ (LA SALLE)
JAIME LACABEX (LOIOLA INDAUTXU)
UNAI BONILLA (SANTUTXU)
BINGEN PÉREZ (BIZKAIA)

Hautatzailea: Carlos Ballesteros
Laguntzaileak: Unai Fernández, Imanol Celaya y Iagoba Pérez

Deialdi osoa

EMAKUMEZKOEN JUNIOR MAILAKO AURRE-SELEKZIOA

EGUNA: 2018/12/02 (IGANDEA)
TOKIA: La Salle Ikastetxea (Kiroldegia)
ORDUA: Deialdia: 17:45etan Entrenamendua: 18:00etatik 20:00etara

PAULE PORTILLA (LOIOLA INDAUTXU)
LEIRE VINDELL (LOIOLA INDAUTXU)
ANNE MAURAZA (LOIOLA INDAUTXU)
AMAYA BASAGUREN (LOIOLA INDAUTXU)
LEIRE SESÉ (LOIOLA INDAUTXU)
JUNE ZUBIAGA (GERNIKA)
MAIALEN IRIDI (GERNIKA)
GARAZI ABERASTURI (GERNIKA)
PAULE BASOZABAL (TABIRAKO)
OIHANE CARRALERO (LA SALLE)
MARIA CANO (LA SALLE)
SHEILA PRIETO (LA SALLE)
LUCÍA LEGUINA (LA SALLE)

Hautatzailea: David Saiz
Laguntzaileak: Markel Berrojalbiz, Natxo Gómez e Iker Calvo

Deialdi osoa