MENU
MINI-MASC-ENTRENA

Bizkaiko Mini aurre-selekzioen azken proba

Larunbat honetan Bizkaiko Miniak Kantabriaren aurka Santanderren lagun arteko partidu bat jokatzeko deituak daude. Hona hemen deialdiak eta bidaia plana.

GIZONEZKO MINIBASKET AURRE SELEKZIOA

Abenduaren 23an  Santanderreko Marcelino Botín Pabilioian (Plaza Alhucenas Kalea, 61) BIZKAIKO GIZONEZKOEN MINIBASKET SELEKZIOAREKIN KANTABRIAREN aurkako lagunarteko partiduetan parte hartzera deituak izan diren jokalarien zerrenda eransten dizuegu.

Hori dela eta, data horretarako programatutako bidaia plana zehazten dugu:

  • 08:00 etan, Bilboko Bihotz Sakratuaren Plazatik irteera (Euskalduna zubiaren noranzkoa)
  • 10:30 etan, Gizonezko mini mailako partidua KANTABRIA – BIZKAIA
  • 12:30 etan, Emakumezko mini mailako partidua KANTABRIA – BIZKAIA
  • BAZKARIA: Kiroldegiaren ondoan
  • 16:00 etan, Gizonezko mini mailako partidua KANTABRIA – BIZKAIA
  • 18:00 etan, Emakumezko mini mailako partidua KANTABRIA – BIZKAIA

ALAIN GASCÓN (ASKARTZA CLARET)
JON PATERNINA (GANSEGI IBAIZABAL)
ANDER LAISEKA (GETXO)
PABLO ZORELLE (LOIOLA INDAUTXU)
SERGIO SANCHEZ (MADRE DE DIOS)
ANDER AGUIRRE (PADURA)
GALDER MARTINEZ (PAULES)
DJIBRIL KEITA (SALLEKO)
UNAX HORMAETXEA (SAN JOSE JESUITAK)
SENDOA OSCOZ (SAN JOSE JESUITAK)
EKAIN PUENTE (SAN JOSE JESUITAK)
IKER APARICIO (SANTURTZI)
LANDER BARRUETABEÑA (TABIRAKO NEVERS)

Hautatzailea: Jokin Kamiruaga
Laguntzaileak: Asier Bilbao eta Eneritz Gonzalez

Deialdi osoa

EMAKUMEZKO MINIBASKET SELEKZIOA

Abenduaren 23an  Santanderreko Marcelino Botín Pabilioian (Plaza Alhucenas Kalea, 61) BIZKAIKO EMAKUMEZKOEN MINIBASKET SELEKZIOAREKIN KANTABRIAREN aurkako lagunarteko partiduetan parte hartzera deituak izan diren jokalarien zerrenda eransten dizuegu.

Hori dela eta, data horretarako programatutako bidaia plana zehazten dugu:

  • 08:00 etan, Bilboko Bihotz Sakratuaren Plazatik irteera (Euskalduna zubiaren noranzkoa)
  • 10:30 etan, Gizonezko mini mailako partidua KANTABRIA – BIZKAIA
  • 12:30 etan, Emakumezko mini mailako partidua KANTABRIA – BIZKAIA
  • BAZKARIA: Kiroldegiaren ondoan
  • 16:00 etan, Gizonezko mini mailako partidua KANTABRIA – BIZKAIA
  • 18:00 etan, Emakumezko mini mailako partidua KANTABRIA – BIZKAIA

NAIA ZUBIAGA (GERNIKA KESB)
NAIARA GONZALEZ (ALLENDE SALAZAR)
MARIA SASTRE (SAN FIDEL)
DAVIANE MINDOUDI (UNAMUNO)
HAIZEDER DE MIGUEL (UNAMUNO)
NAGORE LEGARRETA (LOIOLA INDAUTXU)
NAIA PASCUAL (TABIRAKO NEVERS)
MAIDER RUIZ (LAURO IKASTOLA)
NEREA RASCHE (LOIOLA INDAUTXU)
MADDI SANTOS (LAURO IKASTOLA)
JUNE ORDORIKA (ALLENDE SALAZAR)
NOA ROMAÑA (LA SALLE)

Hautatzailea: Begoña Jimenez
Laguntzaileak: Mikel Retolaza, Ivan Gil eta Irune Martín

Deialdi osoa