MENU
BIZKAIA-JUN-MASC-ENTRENA

JUNIOR MAILAKO EUSKADI ETA NADARROAKO TXAPELKETA: Azken deialdiak eta txapelketako gida

Lana bukatuta, Bizkaiko hautatzaileek Lurralde Selekzioen arteko Euskadi eta Nafarroako Junior Txapelketetako azken deialdia burutu dute, aurreko deialdiekin alderatuz, inolako berritasunik gabe. Era berean, Euskal Federazioak lehiaketa gida bat burutu du. Gida honen esteka errazten dizuegu.

LURRALDE SELEKZIOEN ARTEKO EUSKADI ETA NAFARROAKO TXAPELKETAREN GIDA

EMAKUMEZKOEN JUNIOR SELEKZIOA

Abenduaren 9 eta 10ean La Granja Kiroldegian (Gamuza Kalea, 01400 LLodio- Araba) ospatuko den  JUNIOR mailako Lurraldeen Arteko Euskadi eta Nafarroako txapelketen ariraEmakumezkoen Bizkaiko Selekzioaren deialdia bidaltzen dugu erantsirik.

PAULE PORTILLA (ZORNOTZA)
OIHANE CARRALERO (LA SALLE)
MIRIAM VALLEJO (LA SALLE)
LEIRE SESÉ (LOIOLA INDAUTXU)
ANNE MAURAZA (LOIOLA INDAUTXU)
AITANA VERGARA (GERNIKA KESB)
MARTA ALBERDI (GERNIKA KESB)
NAHIA ANITUA (GERNIKA KESB)
NEREA ZENIGAONAINDIA (GERNIKA KESB)
AMAIA IRUSKIETA (GERNIKA KESB)
GARAZI ABERASTURI (GERNIKA KESB)
MAIANE AIZPURUA (TABIRAKO)

Hautatzailea: David Saiz

Laguntzaileak: Nerea Nanclares y Markel Berrojalbiz

ABENDUAK 9 (OSTIRALA)

10:00 etan, Emakumezkoen Junior mailako partida ARABA – BIZKAIA

16:00 etan, Emakumezkoen Junior mailako partida GIPUZKOA – NAVARRA

ABENDUAK 10 (IGANDEA)

10:00etan, Emakumezkoen PARTIDUA 1.FINALERDIKO GALTZAILEA – 2.FINALERDIKO GALTZAILEA

16:00etan, Emakumezkoen PARTIDUA 1.FINALERDIKO IRABAZLEA – 2.FINALERDIKO IRABAZLEA

Hautatutako jokalariak 9:00etan egon beharko dira kiroldegian. 

Deialdi osoa

GIZONEZKO JUNIOR SELEKZIOA

Abenduaren 9 eta 10ean La Granja Kiroldegian (Gamuza Kalea, 01400 LLodio- Araba) ospatuko den  JUNIOR mailako Lurraldeen Arteko Euskadi eta Nafarroako txapelketen ariraEmakumezkoen Bizkaiko Selekzioaren deialdia bidaltzen dugu erantsirik.

MARKEL ARANZABAL (TABIRAKO)
BINGEN PÉREZ (LOIOLA INDAUTXU)
HODEI CARREGAL (LOIOLA INDAUTXU)
ASIER GONZÁLEZ (GETXO)
GONZALO REY (GETXO)
ENDIKA ALONSO (UNAMUNO)
IMANOL MENA (UNAMUNO)
IÑIGO BETOLAZA (UNAMUNO)
JULEN MUÑOZ (UNAMUNO)
MIKEL GÓMEZ (UNAMUNO)
NAHUEL DEL VAL (UNAMUNO)
ALVARO MEDINA (UNAMUNO)

Hautatzailea: Carlos Ballesteros

Laguntzaileak: Unai Fernández, Imanol Celaya y Jagoba Pérez.

ABENDUAK 9 (OSTIRALA)

12:00 etan, Gizonezkoen kadete mailako partida ARABA – BIZKAIA

18:00 etan, Gizonezkoen kadete mailako partida GIPUZKOA – NAVARRA

ABENDUAK 10 (IGANDEA)

12:00etan,GIZONEZKOEN PARTIDUA 1.FINALERDIKO GALTZAILEA – 2.FINALERDIKO GALTZAILEA

18:00etan,GIZONEZKOEN PARTIDUA 1.FINALERDIKO IRABAZLEA – 2.FINALERDIKO IRABAZLEA

Hautatutako jokalariak 10:30etan egon beharko dira kiroldegian.

Deialdi osoa