Astebururako gomendaturiko agenda | Federación Vizcaína de Baloncesto – Bizkaiko Saskibaloi Federazioa | Todas las informaciones del baloncesto vizcaíno federado y escolar. Bizkaiko Saskibaloi federatuaren eta eskolaren berri guztiak hemen
MENU
agenda

Astebururako gomendaturiko agenda

Azaroko azken asteburua dago aurretik eta hainbat partidaz gozatzeko aukera izango dugu. GDKO-k Arxil hartuko du etxean FL2-ko lehen postuetarako lehian Lasesarren emakumezkoen lehen mailako derbi interesgarria izango dugu, Liga bereziek azkenaurreko jardunaldia biziko dute….eta beste proposamen asko.

EMAKUMEZKOEN LIGA 2

GDKO IBAIZABAL – C.B.ARXIL

Urreta Kiroldegia Larunbata 18:20etan.

Bizkaitarrek garaipena lortu nahi dute galiziarrei irabazita.

EBA

C.B. SANTURTZI SK - CBT GIMNÁSTICA SPORT-CAFÉ

Mikel Trueba Kiroldegia Larunbata 18:45etan.

Kantabriarrak sailkapeneko azken postuan daude.

GIZONEZKOEN LEHEN MAILA

UNAMUNO – GETXO S.B.

La Casilla Larunbata 19:20etan.

Talde bien helburuetarako derbi garrantzitsua.

EMAKUMEZKOEN LEHEN MAILA

AUSARTA BARAKALDO E.S.T. – UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU

Lasesarre kiroldegia Igandea 18:00etan.

Joanekoan ezustean harrapatu zieten Barakaldokoei.

GIZONEZKOEN BIGARREN MAILA

ASKARTZA CLARET – LEIOA SBT

Askartza Ikastetxea Larunbata 18:00etan.

Leioarren arteko derbia.

EMAKUMEZKOEN BIGARREN MAILA

LEIOA SBT – SAN IGNACIO

Kandelazubieta Kiroldegia Igandea 17:00etan.

Bigarren posturako lehia.

GIZONEZKOEN JUNIOR MAILAKO EUSKAL LIGA

GETXOSASKI – FUNDACION 5+11 A

Fadura Kiroldegia Igandea 12:00etan.

Partidurik galdu ez duen liderrak Getxo bisitatuko du.

EMAKUMEZKOEN JUNIOR MAILAKO EUSKAL LIGA

GERNIKA KESB – EASO UNIVERSIDAD DE DEUSTO

Maloste Kiroldegia Larunbata 12:30atn.

Gernikarrak dira faboritoak.

EUSKAL LIGA-GIZONEZKO KADETEAK

IGA VASCA CADETE MASCULINO

LOIOLA INDAUTXU 02 – FUNDACION 5+11

Jesuitak Ikastetxea Larunbata 12:30etan.

Baskoniarrak ez dute partidurik galdu eta azken partiduak 151 puntu sartu zituzten.

EUSKAL LIGA-EMAKUMEZKO KADETEAK

LA SALLE BILBAO – EASO BANKOA

La Salle Ikastetxea Larunbata 16:15etan.

Joanekoan 6 puntugatik galdu zuten bilbotarrek.

GIZONEZKO SENIORRAK-BEREZIA

SALLEKO RENAULT AUTONERVION  – LA SALLE    

La Benedicta Kiroldegia Igandea 13:00etan.

Mailako talde onenetarikoen arteko lehia.

EMAKUMEZKO SENIORRAK LEHEN MAILA

BEGOÑAZPI 86  - TABIRAKO BAQUE      

Begoñazpi Ikastola Igandea 11:30etan.

Paulesen atzetik doazen bi talderen arteko lehia zuzena.

GIZONEZKO JUNIORRAK BEREZIA

TOURNE BERRIO-OTXOA – UNAMUNO     

Berrio Otxoa Frontoia Igandea 12:00etan.

Lau garaipen talde bakoitzarentzat.

ZORNOTZA ST  – MUNGIA ST      

Ixerbekoa Kiroldegia, Larunbata 12:00etan.

B multzoko lidertza jokoan.

LIGA BEREZIAK-GIZONEZKO KADETEAK

PATRONATO MARISTAS  – GETXOSASKI       

Maristas Ikastetxea Larunbata 20:00etan.

Etxekoek zail dute averagea lortzea.

EMAKUMEZKO KADETEAK BEREZIA

GETXOSASKI  – TABIRAKO BAQUE A      

Fadura Kiroldegia Igandea 10:00etan.

Durangarrek 5 garaipen daramatzate jarraian.