MENU
pedrosa-euskadi

Bizkaiko 26 kirolarik aurrera jarraitzen dute Euskal Selekzioarekin

(ARGAZKIA-FOTO: Basketbasko)

Euskadiko Federazioak Kadete eta Haur mailako Aurre-Selekzioen entrenamenduetako deialdiak jakitera eman dituzte, bai emakumezkoetan eta bai gizonezkoetan. Entrenamenduak 2017ko Azaroaren 19an ospatuko dira eta momentuz 26 dira hautatzaileen planetan jarraitzen duten bizkaitarrak.

GIZONEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua Azaroaren 19an ospatuko dute (igandea) Eibarko Alan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea,29-Eibar). Lan plangintza hurrengoa izango da:

- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30etara (09:30etan aurkeztu beharko da)  – Bazkaria: 13,00etan

- Entrenamendua: 15,00etatik 16,30etara

UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)

IÑIGO PEDROSA (UNAMUNO)

JAGOBA SUSO (INAMUNO)

MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)

GONZALO BASTERRECHEA (LOIOLA INDAUTXU)

EMAKUMEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua Azaroaren 19an ospatuko dute (igandea) Eibarko Alan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea,29-Eibar). Lan plangintza hurrengoa izango da:

- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30etara (09:30etan aurkeztu beharko da)  – Bazkaria: 13,00etan

- Entrenamendua: 15,00etatik 16,30etara

JUNE ZUBIAGA (GERNIKA KESB)

MAIALEN IDIRI (GERNIKA KESB)

KRISTINA LABAURIA (GERNIKA KESB)

LEIRE GIL (GERNIKA KESB)

LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)

HENAR COLINO (LOIOLA INDAUTXU)

ALBA MONGE (LOIOLA INDAUTXU)

NAIA SARASUA (TABIRAKO)

GIZONEZKOEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua Azaroaren 19an ospatuko dute (igandea) Eibarko Alan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea,29-Eibar). Lan plangintza hurrengoa izango da:

- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00etara (09:30etan aurkeztu beharko da)

- Bazkaria: 13,30etan

- Entrenamendua: 16,30etatik 18,00etara

 

AIERT VELASCO (PATRONATO MARISTAS)

KEPA DE CASTRO (ASKARTZA)

IKER CHACON (PATRONATO MARISTAS)

JAVIER RODRIGUEZ (PATRONATO MARISTAS)

CHRIS URIEL MINDOUDI (PATRONATO MARISTAS)

EMAKUMEZKOEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua Azaroaren 19an ospatuko dute (igandea) Eibarko Alan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea,29-Eibar). Lan plangintza hurrengoa izango da:

- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00etara (09:30etan aurkeztu beharko da)

- Bazkaria: 13,30etan

- Entrenamendua: 16,30etatik 18,00etara

OLAIA ARENAS (IBAIZABAL)

JULENE ROYALE (IBAIZABAL)

OLATZ FERNANDEZ (IBAIZABAL)

LUA ELORRIAGA (IBAIZABAL)

ELENE SARASUA (TABIRAKO JESUITAK)

NAIA PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)

LAURA ALDECOA-OTALORA (TABIRAKO JESUITAK)

IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)