MENU
BIZKAIA-INFA-MASC

Bizkaiko Selekzioan behin betiko deialdiak eta azken entrenamenduak

Haur eta Kadete mailetako selekzioetako 12 hautatuek,  Lurraldeen arteko Euskadi eta Nafarroako txapelketak prestatzeko azken entrenamenduak egingo dituzte astearte eta asteazken honetan.

EMAKUMEZKO KADETAK

Asteazken honetan, Urriak 25 17:50etan Lauro Ikastolan 18:00 eta 20:15ak bitartean entrenamendua burutzeko deituak izan diren jokalarien zerrenda.

LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)
HENAR COLINO (LOIOLA INDAUTXU)
ANE ALONSO (ASKARTZA)
NAIA SARASUA (TABIRAKO)
NEREA URIZARBARRENA (TABIRAKO)
JUNE ZUBIAGA (GERNIKA)
MAIALEN IDIRI (GERNIKA)
LEIRE GIL (GERNIKA)
LEIRE MIRANDONA (GERNIKA)
KRISTINA LABAURIA (GERNIKA)
JONE GOROSTIZA (GERNIKA)
UXUE ABERASTURI (GERNIKA)

Hautatzaileak: Julen Berrocal
Laguntzaileak: Ainhoa Baqué, Asier Zamalloa y Ander Durán
Delegatua: Txaber Gorritxategi

Dialdi osoa

GIZONEZKO KADETAK

Asteazken honetan, Urriak 25 18:45etan Portugaleteko Santa Maria Kiroldegian 19:00 eta 20:35ak bitartean entrenamendua burutzeko deituak izan diren jokalarien zerrenda.

UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)
IÑIGO PEDROSA (UNAMUNO)
JAGOBA SUSO (UNAMUNO)
JON ABENDAÑO (UNAMUNO)
MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)
GONZALO BASTERRECHEA (LOIOLA INDAUTXU)
IÑIGO RODRIGUEZ (LOIOLA INDAUTXU)
ARITZ RIVAS (LOIOLA INDAUTXU)
KERMAN SALAZAR (ZORNOTZA)
RAÚL MARCOS (PAULES)
GORKA ALLENDE (GETXO)
MARKEL CALVO (SANTURTZI)

Hautatzailea: Imanol Adán
Laguntzaileak: Erik Badiola, Alberto Gutierrez, Mikel García y Luis Natividad

Deialdi osoa

EMAKUMEZKO HAUR MAILA

Astearte honetan, Urriak 24 18:45etan Mungiako Kiroldegian 19:00 eta 20:30ak bitartean entrenamendua burutzeko deituak izan diren jokalarien zerrenda.

OLATZ FERNÁNDEZ (IBAIZABAL)
OLAIA ARENAS (IBAIZABAL)
LUA ELORRIAGA (IBAIZABAL)
JULENE ROYALE (IBAIZABAL)
ELENE SARASUA (TABIRAKO JESUITAK)
LAURA ALDEKOA-OTALORA (TABIRAKO JESUITAK)
NAIA PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)
JUNE RUIZ (GERNIKA KESB)
IZARO MENTXAKA (GERNIKA KESB)
IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)
NEREA CARRASCO (SANTURTZI)
LEIRE HIGON (UNAMUNO)
AMARA BERAZA (BALMASEDA)

Hautatzailea: Aitor Leizea
Laguntzaileak: Roberto Flores y Amagoia Rekero
Delegatua: Javier Rodeño

Deialdi osoa

GIZONEZKO HAUR MAILA

Asteazken honetan, Urriak 25 18:45etan Lauro Ikastolan 19:00 eta 20:30ak bitartean entrenamendua burutzeko deituak izan diren jokalarien zerrenda.

SAMUEL AGUADO (LOIOLA INDAUTXU)
KEPA DE CASTRO (ASKARTZA)
ENEKO SUSO (GETXO)
IKER CHACÓN (PATRONATO MARISTAS)
AIERT VELASCO (PATRONATO MARISTAS)
GONZALO HUESO (PAULES)
CHRIS MINDOUDI (PATRONATO MARISTAS)
JON GIL (TXORIERRI)
MARKEL ITURRIOZ (LOIOLA INDAUTXU)
LAÍN MARTÍNEZ (ASKARTZA)
OSAROBO OSUNDE (TABIRAKO JESUITAK)
JOKIN CAMARERO (TABIRAKO JESUITAK)

Hautatzailea: Javier García Panizo
Laguntzaileak: Eneko Izkara, Alfonso Doctor y Alberto Hernández

Deialdi osoa