MENU
agenda

Astebururako gomendarutiko agenda

Lehiketa ezberdinetako gure taldeek partidu garrantzitsuak dituzte aurretik beraien etorkizunari begira. Hona hemen jokoan gauza interesgarriak dituzten taldeen zenbait partidu.

ENDESA LIGA

RETABET BILBAO BASKET – UCAM MURCIA CB

Bilbao Arena Igandea 12:30etan.

Atsedenaldi jardunaldia eta gero, Katsikarisen Murtzia izango dute aurkari.

 

EMAKUMEZKOEN LIGA 2

GDKO IBAIZABAL – PONCE VALLADOLID

Urreta Kiroldegia Larunbata 18:20etan.

Berdeek garaipena eskuratzeko aukera ona dute.

 

EBA LIGA

C.B. SANTURTZI SK - ULACIA GRUPO

Mikel Trueba Kiroldegia  Larunbata 19:10etan.

Moreak faborito nagusiak dira Euskal Derbian.

 

GIZONEZKOEN LEHEN MAILA

GETXO S.B. – CLARET ASKARTZA SATWIND

Fadura Kiroldegia Larunbata18:00etan.

Jaitsiera postuetatik aldentzea bilatzen duten bi talde bizkaitarren arteko derbia.

 

EMAKUMEZKOEN LEHEN MAILA

GERNIKA KESB – UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU

Maloste Kiroldegia Igandea 18:00etan.

Etxekoek garaipen bateko aldea dute bilbotarrekiko.

Etxekoek garaipen bateko aldea dute bilbotarrekiko.

 

GIZONEZKOEN BIGARREN NAZIONAL MAILA

SALLEKO RENAULT AUTONERVION – RODAMIENTOS ARIZTI

La Benedicta Kiroldegia Igandea 12:00etan.

Sestaokoek partida zaila dute aurretik.

 

EMAKUMEZKOEN BIGARREN NAZIONAL MAILA

ASKARTZA CLARET – ARABA LA BOLSA GENEROSA

Askartza Ikastetxea Larunbata 16:00etan.

Hil ala biziko partidua Leioarrentzat maila mantentzeko leian.

 

GIZONEZKOEN JUNIOR MAILAKO EUSKAL LIGA

LOIOLA INDAUTXU 99/00 – ZIORKONTROL GETXOSASKI

Jesuitas Ikastetxea  Igandea 10:00etan.

Etxekoak maila galdua dute eta Getxotarrek maila mantentzea ziurtatuta dute.

 

EMAKUMEZKOEN JUNIOR MAILAKO EUSKAL LIGA

TABIRAKO BAQUE A – IBAETA EASO DBN

Landako Kiroldegia Larunbata 10:00etan.

Durangarrek zail dute goiko postuetan sartzea eta liderra jasoko dute.

 

GIZONEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKAL LIGA

LOIOLA INDAUTXU 01 – LA SALLE BILBAO

Jesuitak Ikastetxea  Larunbata 12:30etan.

Bilboko ikastetxeen arteko derbia.

 

EMAKUMEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKAL LIGA

TABIRAKO BAQUE A – PAULES DYPER UNIFORMES

Landako Kiroldegia Larunbata 12:00etan.

Talde biek A-2ko azken derbi bizkaitarra jokatuko dute.

 

GIZONEZKO SENIORRAK-MAILA BEREZIOA

LA SALLE  – ESCOLAPIOS                 

La Salle Igandea 12:45etan.

Lehiaketako lidergoa eskuratzeko partidua.

 

EMAKUMEZKO SENIORRAK LEHEN MAILA

MUNGIA ST  – BEGOÑAZPI 86                  

Mungiako Kiroldegia Larunbata18:00etan.

Lauko Finalera sailkatzeko partidu garrantzitsua talde bientzat.

 

GIZONEZKO JUNIORRAK A-1

DOSA SALESIANOS  – EUSKUBA TABERNA         

Salesianos Ikastetxea Igandea 18:00etan.

Garaipen bateko aldea talde bien artean.

 

EMAKUMEZKO JUNIORRAK A-1

ASKARTZA CLARET  – ZORNOTZA ST         

Askartza Ikastetxea Larunbata 12:45etan.

Zornotzarrek garaipena behar dute goiko postuetan mantentzeko.

 

GIZONEZKO KADETEAK A-1

CONSTRUCCIONES ARMETI  – LEIOA SBT         

Urreta Kiroldegia Larunbata 10:00etan..

Berdintasuna da nagusi zazpina garaipen duten talde hauen artean.

 

EMAKUMEZKO KADETEAK A-1

LAURO A  – GERNIKA KESB

Lauro Ikastola Igandea 10:00etan.

Maila honetako bi talde indartsuenen arteko partidua.