MENU
agenda

Astebururako gomendatutako agenda

Zaletu asko Lointek Gernika Bizkaiak Kopan egingo duenari begira egongo bada era, Bizkaian partidu erakargarri asko dauzkagu. Hona hemen hauetariko batzuk.

ENDESA LIGA

RETABET BILBAO BASKET – MONTAKIT FUENLABRADA

Bilbao Arena Igandea 12:30etan.

Irabazten duenak besteari aurreratuko dio sailkapenean.

 

GIZONEZKOEN LEHEN MAILA

UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA IND. – BURLADA I3I

Jesuitak Ikastetxea Igandea 12:15etan.

Bilbotarrek aurkariei atzean utzi nahi die sailkapenean.

 

EMAKUMEZKOEN LEHEN MAILA

AUTOCARES ALBA LA SALLE – LEIOA SBT

La Salle Ikastetxea Larunbata 18:15etan

Derbi bizkaitarra bolada ezberdinetan dauden taldeen artean.

 

GIZONEZKOEN BIGARREN NAZIONAL MAILA

SALLEKO RENAULT AUTONERVION – URDANETA

Las Llanas Kiroldegia Larunbata 19:30etan

Etxekoak beheko postuetan igo nahian eta kanpokoak goiko postuetara heldu nahian..

 

EMAKUMEZKOEN BIGARREN NAZIONAL MAILA

BURDINOLA GETXO – SAN ANTONIO

Fadura Kiroldegia Larunbata 18:00etan

Getxotarrek bolada onarekin jarraitu nahi dute.

 

GIZONEZKOEN JUNIOR MAILAKO EUSKAL LIGA

BILBAO UNAMUNO – MONDRAGON UNIBERSITATEA A

La Casilla Kiroldegia Larunbata 10:00etan.

Partidu garrantzitsua bilbotarrentzat sailkapeneko goialdera igotzeko.

 

EMAKUMEZKOEN JUNIOR MAILAKO EUSKAL LIGA

CONSTRUCCIONES ZAMAKOA – LOIOLA INDAUTXU-99

Urreta Kiroldegia Larunbata 16:00etan.

Etxekoek A-2ko liderra irabaztea dute helburu beraien lehen garaipena eskuratu eta gero.

 

GIZONEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKAL LIGA

LA SALLE BILBAO – LOIOLA INDAUTXU 01

La Salle Ikastetxea 12:45etan.

Bilbotarren arteko derbia, non kanpoko taldea den faborito argia.

 

EMAKUMEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKAL LIGA

PAULES DYPER UNIFORMES – TABIRAKO BAQUE A

San Vicente Paul Ikastetxea Igandea 12:00etan.

Barakaldokoan oraindik ez dakite zer den Euskal Ligan irabaztea.

 

GIZONEZKOEN SENIOR MAILA BEREZIA

JESUITINAS  – LA SALLE              

Txurdinaga Behekoa BHI Larunbata19:00etan

Partidu ona, kanpoko taldeak ko-lidertza du jokoan.

 

EMAKUMEZKO SENIORRAK-LEHEN MAILA

UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA  – DOSA SALESIANOS                

Jesuitak Ikastetxea Igandea 12:15etan.

Kanpokoak hiru garaipen lortu dituzte azken hiru partidetan.

 

GIZONEZKO JUNIORRAK A-1

EUSKUBA TABERNA  – LEIOA SBT      

Urreta Kiroldegia Igandea 10:00etan

Bigarren posturako lehia

 

EMAKUMEZKO JUNIORRAK A-1

ZORNOTZA ST  – MUNGIA ST       

Ixerbekoa Kiroldegia Igandea 12:00etan

Bolada onean dauden bi talde.

 

GIZONEZKO KADETEAN A-1

LOIOLA INDAUTXU 02  – CONSTRUCCIONES ARMETI      

Jesuitak Ikastetxea Igandea 10:00etan.

Etxekoen garaipen baten aldea dute aurkariarekiko.

 

EMAKUMEZKO KADETEAK A-1

ZORNOTZA ST  – ESCOLAPIOS        

Ixerbekoa Kiroldegia Larunbata 18:00etan.

Lehia gogorra A-1eko lehen postuetarako.