MENU
HENAR-COLINO

Haur mailako jokalariak Euskadiko Selekzioaren lantaldera batzen dira.

Euskadiko haur mailako Txapelketa bukatu eta gero, Euskadiko aurre-selekzioek haur mailako jokalariei dei egin diete. Honela, guztira 24 jokalari bizkaitarrek azken hautatuen artean egoteko gogor lan egingo dute igande honetan.

KADETE MUTILAK

Entrenamendua datorren 2016ko azaroaren 13an (igandea) ospatuko da, Eibarko Unibertsitate Laboralean (Oraola Etorbidea, 29 — Eibar), ondorengo jarduera planaren arabera:
- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30era (09,30ean bertaratu) – Bazkaria: 13,00etan
- Entrenamendua: 15,00etatik 16,30era

Bingen Pérez (Loiola Indautxu)
Peio Arriaran (Unamuno)
Nahuel Del Val (Unamuno)
Alvaro Mendia (Unamuno)
Jaime Lacabex (Loiola Indautxu)
Aitor Etxeguren (Loiola Indautxu)

KADETE NESKAK

Entrenamendua datorren 2016ko azaroaren 13an (igandea) ospatuko da, Eibarko Unibertsitate Laboralean (Oraola Etorbidea, 29 — Eibar), ondorengo jarduera planaren arabera:
- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00etara (11,00etan bertaratu) – Bazkaria: 13,30ean
- Entrenamendua: 16,30etik 18,00etara

Garazi Aberasturu (Gernika KESB)
Maialen Idiri (Gernika KESB)
Aitana Vergara (Gernika KESB)
June Zubiaga (Gernika KESB)

INFANTIL MUTILAK

Entrenamendua datorren 2016ko azaroaren 13an (igandea) ospatuko da, Eibarko Unibertsitate Laboralean (Oraola Etorbidea, 29 — Eibar), ondorengo jarduera planaren arabera:
- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30era (09,30ean bertaratu) – Bazkaria: 13,00etan
- Entrenamendua: 15,00etatik 16,30era

Chris Mindoudi (Patronato Maristas)
Luka Vukcevic (Patronato Maristas)
Javier Rodríguez (Loiola Indautxu)
Samuel Aguado (Loiola Indautxu)
Gorka Alende (Askartza Claret)
Iker Cortajarena (Padura)
Ibon Núñez (Santurtzi)

INFANTIL NESKAK

Entrenamendua datorren 2016ko azaroaren 13an (igandea) ospatuko da, Eibarko Unibertsitate Laboralean (Oraola Etorbidea, 29 — Eibar), ondorengo jarduera planaren arabera:
- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00etara (11,00etan bertaratu) – Bazkaria: 13,30ean
- Entrenamendua: 16,30etik 18,00etara

Miriam Cuesta (Berrio Otxoa)
Elene Sarasua (Tabirako Jesuitak)
Ane Alonso (Askartza)
Ane Ello (Tabirako Jesuitak)
Irune Orio (Unamuno)
Henar Colino (Loiola Indautxu)
Nahia Etxegarai (Askartza)