MENU
AITANA-VERGARA

Bizkaitar askok jarraitzen dute Euskadiko Haur mailako aurre-selekzioetan eta gutxiago Kadeteen selekzioetan

Igande berri bat aurretik eta lan saio berri bat haur eta kadete mailetan Euskadiko aurre-selekzioetan. Deialdian 11 haur bizkaitar eta soilik 7 kadete bizkaitar.

EMAKUMEZKO HAURRAK

Entrenamendua Azaroaren 27an egingo da (Igandea) Eibarko Lan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29-Eibar), hurrengo lan saioarekin:

- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00etara (11:00etan aurkeztu beharko da) – Janaria: 13,30 etan
- Entrenamendua: 15,00etatik 17,00 etara

Miriam Cuesta (Berrio Otxoa)
Ane Alonso (Askartza)
Ane Ollo (Tabirako Jesuitak)
Irune Orio (Unamuno)
Henar Colina (Loiola Indautxu)
Nahia Etxegarai (Askartza)

GIZONEZKO KADETEAK

Entrenamendua Azaroaren 27an egingo da (Igandea) hurrengo lan saioarekin:

- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30etara (09,30etarako aurkeztu beharko da) Eibarko Lan Unibertsitatea (Otaola Etorbidea, 29 – Eibar)
- Janaria: 13,00etan  – Partidua: 16,00 etan
Azpeitiko Kiroldegia (Landeta Auzoa z/g — Azpeitia)

Bingen Pérez (Loiola Indautxu)
Peio Arriaran (Unamuno)
Nahuel Del Val (Unamuno)
Alvaro Mendia (Unamuno)

EMAKUMEZKO KADETEAK

Entrenamendua Azaroaren 27an egingo da (Igandea) hurrengo lan saioarekin:

- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00etara (11,00etarako aurkeztu beharko da) Eibarko Lan Unibertsitatea (Otaola Etorbidea, 29 – Eibar)
- Janaria: 13,30etan  – Partidua: 18,00 etan
Azpeitiko Kiroldegia (Landeta Auzoa z/g — Azpeitia)

Maialen Idiri (Gernika KESB)
Aitana Vergara (Gernika KESB)
June Zubiaga (Gernika KESB)

GIZONEZKOEN HAUR MAILA

Entrenamendua Azaroaren 27an egingo da (Igandea) Eibarko Lan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29-Eibar), hurrengo lan saioarekin:

- Entrenamendua: 10,30etatik 11,30etara (09,30:00etan aurkeztu beharko da) – Janaria: 13,00 etan
- Entrenamendua: 15,00etatik 17,00 etara

Luka Vukcevic (Patronato Maristas)
Javier Rodríguez (Loiola Indautxu)
Samuel Aguado (Loiola Indautxu)
Gorka Allende (Askartza Claret)
Iker Cortajarena (Padura)