MENU
BIZKAIA-CAD-FEM---GERNIKA

Kadeteek lagunartekoak jokatuko dituzte Kantabriaren aurka eta Haur mailakoek torneo bat izango dute Durangon

Atzerako kontaketa hasi da. Gutxi geratzen da Haur eta Kadete mailako lurraldeetako Selekzioen arteko Euskadiko Txapelketarentzat eta Hautatzaileak lanean dabiltza dena prest uzteko.  Azken proba asteburu honetan izango dute Durangoko Lurraldeen Arteko Torneoarekin eta Kadeteek Santanderren jokatuko duten Kantabriaren aurkako partidekin.

EMAKUMEZKO KADETEAK

Bizkaiko EMAKUMEZKOEN KADETE MAILAKO aurre-selekzioarekin parte hartzeko deialdia. Lagun arteko partida bat izango da KANTABRIAREN aurka, Urriaren 23an, Igandea, Santanderreko San Agustín Ikastetxean (Pontejos etorbidea,27).

Hori dela eta, data honetarako zehaztutako bidaia plana azaltzen dizuegu:

  • 14.00 etan, Bilboko Bihotz Sakratuaren plazatik irteera (Euskalduna zubiaren Norazkoan)
  • 16.30 etan, Emakumezko Kadeteen arteko partida KANTABRIA – BIZKAIA
  • 18.30 etan, Gizonezko Kadeteen arteko partida KANTABRIA – BIZKAIA

ANE ROMERO (LA SALLE)
MARIA CANO (LA SALLE)
ANDREA ANGULO (LA SALLE)
LEIRE SESÉ (LOYOLA INDAUTXU)
MIREIA ELEXPE (TABIRAKO BAQUÉ)
PAULE BASOZABAL (TABIRAKO BAQUÉ)
JUNE ZUBIAGA (GERNIKA)
AITANA VERGARA (GERNIKA)
ESTHER OAR-ARTETA (GERNIKA)
MAIALEN IDIRI (GERNIKA)
GARAZI ABERASTURI (GERNIKA)
KRISTINA LABAURIA (GERNIKA)
LEIRE GIL (GERNIKA)

Hautatzailea : Julen Berrocal
Laguntzaileak: Ane Arriba, Asier Zamalloa eta Txaber Gorrotxategi

Deialdi Osoa

GIZONEZKO KADETEAK

Bizkaiko GIZONEZKOEN  KADETE MAILAKO aurre-selekzioarekin parte hartzeko deialdia. Lagun arteko partida bat izango da KANTABRIAREN aurka, Urriaren 23an, Igandea, Santanderreko San Agustín Ikastetxean (Pontejos etorbidea,27).

Hori dela eta, data honetarako zehaztutako bidaia plana azaltzen dizuegu:

  • 14.00 etan, Bilboko Bihotz Sakratuaren plazatik irteera (Euskalduna zubiaren norazkoan)
  • 16.30 etan, Emakumezko Kadeteen arteko partida KANTABRIA – BIZKAIA
  • 18.30 etan, Gizonezko Kadeteen arteko partida KANTABRIA – BIZKAIA

 

ASIER GUERRA (UNAMUNO)
UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)
NAHUEL DEL VAL (UNAMUNO)
ALVARO MEDINA (UNAMUNO)
PEIO ARRIARAN (UNAMUNO)
MIKEL BALLESTEROS (UNAMUNO)
IÑIGO PEDROSA (UNAMUNO)
AITOR ETXEGUREN (LOIOLA INDAUTXU)
MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)
BINGEN PEREZ (LOIOLA INDAUTXU)
ASIER FERNANDEZ (UNAMUNO)
IGOR BURGOS (LEIOA)
JAGOBA SUSO (UNAMUNO)
JAIME LACABEX (LOIOLA INDAUTXU)

Hautatzailea : Imanol Adán
Laguntzaileak: Erik Badiola, Alberto Gutierrez, Mikel García eta Luis Natividad

Deialdi Osoa

GIZONEZKO HAUR MAILA

Bizkaiko GIZONEZKOEN  HAUR MAILAKO selekzioarekin parte hartzeko deialdia Durangoko Lurraldeen Arteko I. Torneoan. Jokalariak Landako Kiroldegira hurbildu beharko dira Urriaren 22ko 18:00etan eta Urriaren 23ko 17:00etan

GORKA ALLENDE (ASKARTZA)
MARKEL CALVO (SANTURTZI)
IBON NUÑEZ (SANTURTZI)
MIKEL VILLANUEVA (GETXO)
SAMUEL AGUADO (LOIOLA INDAUTXU)
JAVIER RODRÍGUEZ (LOIOLA INDAUTXU)
IKER KORTAJARENA (PADURA)
IMANOL GARCIA (PADURA)
CHRIS MINDOUDI (PATRONATO-MARISTAS)
TELMO SANTAMARÍA (PATRONATO-MARISTAS)
AIERT VELASCO (PATRONATO-MARISTAS)
LUKA VUKCEVIC (PATRONATO-MARISTAS)

Hautatzailea / Seleccionador: Jokin Kamiruaga
Laguntzaileak / Ayudantes: Erlantz Pazos, Asier Bilbao eta Eneritz González

Deialdi osoa

EMAKUMEZKO HAUR MAILA

Bizkaiko EMAKUMEZKOEN HAUR MAILAKO selekzioarekin parte hartzeko deialdia Durangoko Lurraldeen Arteko I. Torneoan. Jokalariak Landako Kiroldegira hurbildu beharko dira Urriaren 22ko 16:00etan eta Urriaren 23ko 15:00etan

MAITANE CARO                 (TABIRAKO)
ELENE ANSOLA                (TABIRAKO)
ELENE SARASUA              (TABIRAKO)
LAURA ALDEKOA              (TABIRAKO)
ANE OLLO                           (TABIRAKO)
JOANE LEGARRETA         (LOIOLA INDAUTXU)
HENAR COLINO                 (LOIOLA INDAUTXU)
MIRIAM CUESTA                (BERRIO OTXOA)
IZARO OLAETA                   (GERNIKA KESB)
ANE ALONSO                     (ASKARTZA)
NAHIA ETXEGARAI           (ASKARTZA)
OLATZ FERNANDEZ         (IBAIZABAL)
JULENE ROYALE               (IBAIZABAL)
IRUNE ORIO                        (UNAMUNO)

Hautatzailea:  Aitor Leizea
Laguntzaileak: Roberto Flores eta Amagoia Rekero
Delegatua: Javier Rodeño

Deialdi osoa