MENU
CAD--MASC--RAFA

Haur eta Kadeteen deitutako jokalari-zerrenda

Aurreko entrenamenduez geroztik, baieztatu dituzte hautatzaileak zeinek osatuko duten haur eta kadete selekzioak abuztuaren 28, 29 eta 30eanGetxoko CPT-a jokatzeko.

Haur mutilen kontzentrazioaren zerrenda

SAMUEL AGUADO (BARRENA BERRI)

MARKEL CALVO (BARRENA BERRI)

IBON NUÑEZ (BARRENA BERRI)

MIKEL SOROA (BARRENA BERRI)

LUKA VUKCEVIC (BEGOÑAZPI)

MIKEL VILLANUEVA (GETXO)

KEPA DE CASTRO (LEIOA SBT)

JAVIER RODRÍGUEZ (LOIOLA INDAUTXU)

GUILLERMO SESÉ (LOIOLA INDAUTXU)

TELMO SANTAMARÍA (MARISTAS)

AIERT VELASCO (MARISTAS)

IKER KORTAJARENA (PADURA)

IMANOL GARCIA (PADURA)

CHRIS MINDOUDI (SAN INAZIO)

IKER CLOET (URDANETA)

Hautatzailea: Jokin Camiruaga

Laguntzaileak: Erlantz Pazos, Asier Bilbao eta Eneritz Gonzalez

2016ko Getxoko CPTko kontzentraziorako beharrezkoa den dokumentazioa helarazten dizuegu jarraian. Fadurako kirol-teknifikazioaako zentroan izango da aipatu egunetan -abuztuak 28, 29 eta 30 (Los Chopos etorbidea, s/nº Getxo).

- Federazioaren gutuna eta deitutako jokalarien zerrenda

- Izena emateko orria

- Gurasoen sinadura

 

Kadete mutilen kontzentrazioa

ASIER GUERRA (UNAMUNO)

UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)

NAHUEL DEL VAL (UNAMUNO)

ALVARO MEDINA (UNAMUNO)

PEIO ARRIARAN (TABIRAKO)

ANDER GÓMEZ (LA SALLE)

MIKEL BALLESTEROS (LA SALLE)

IÑIGO PEDROSA (ASKARTZA CLARET)

AITOR ETXEGUREN (ASKARTZA CLARET)

MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)

BINGEN PÉREZ (LOIOLA INDAUTXU)

ASIER FERNÁNDEZ (ZORNOTZA)

ASIER FERNÁNDEZ (SANTURTZI)

IGOR BURGOS (LEIOA)

JAGOBA SUSO (SAN NIKOLAS Ikastola)

JAIME LACABEX (URDANETA)

 

Hautatzailea: Rafa Puello

Laguntzaileak: Erik Badiola, Josu Ezkerra eta Luis Polo

2016ko Getxoko CPTko kontzentraziorako beharrezkoa den dokumentazioa helarazten dizuegu jarraian. Fadurako kirol-teknifikazioaako zentroan izango da aipatu egunetan -abuztuak 28, 29 eta 30 (Los Chopos etorbidea, s/nº Getxo).

-Federazioaren gutuna eta deitutako jokalarien zerrenda

-Izena emateko orria

-Gurasoen sinadura