MENU
agenda

Astebururako agenda gomendagarria

Asteburu liluragarria Aste Santuko atsedena iritsi aurretik. All Star Day dugu bihar jardunaldi garrantzitsu gisa, baina ezin ahaztu senior, junior eta kadeteen partiduak. Hona zenbait proposamen, baina askoz ere gehiago aurki ditzakezue webgunean.

 

ENDESA LIGA

DOMINION BILBAO BASKET – RETABET.ES GBC

Bilbao Arena larunbata 20:45 h.

Euskal derbya, zeinean garaipenaren beharra dute bilbotarrek postuak igotzeko.

 

NESKEN LIGA

GERNIKA BIZKAIA – IDK GIPUZKOA

Bilbao Arena larunbata 17:00 h.

Bilbora emigratzen duen derbya, Basketaren eguna behar behar bezala betetzen laguntzeko.

 

LEB PLATA

ZORNOTZA SASKIBALOI TALDEA – IF CLINICAS RINCON

Larrea polikiroldegia igandea 12:00 h.

Aurkari makala izango da Unicaja Málagaren filiala.

 

Nesken Ligako 2. maila

GDKO IBAIZABAL – BADAJOZ BASKET FEMENINO

Urreta polikiroldegia larunbata 18:00 h.

Bizkaitarrak bigarren postuari eutsi nahi.

 

Mutilen 1. maila

UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA IND. – TABIRAKO BAQUE

Jesuitas eskola igandea 12:15 h.

Elkarren segidako bi porroten ostean, derby konplexua durangarrentzat.

 

Nesken 1. maila

LEIOA SBT – GERNIKA KESB

Kandelazubieta polikiroldegia igandea 12:30 h.

Bosgarren eta zazpigarren, aurrez aurre.

 

Mutilen 2. maila

HOTEL GRAN BILBAO BERRIO-OTXOA – LA TRATTORIA NAPOLETANA BARRENA BERRI ST

Berrio Otxoa Ikastola igandea 18:00 h.

Funtsezko partidua biontzat maila salbatzeari begira.

 

Nesken 2. maila

CENTRO DE ESTUDIOS MIKELDI-UNAMUNO – CAMPUS PROMETE

CP Felix Serrano larunbata 18:00 h.

Bigarren postua eskuratzeko lehia.

 

Euskal Liga – Junior Mutilak

Ez dago partidurik Bizkaian.

 

Euskal Liga – Junior Neskak

GETXO S.B. – OSTADAR S.K.T. A

Gobelas polikiroldegia igandea 13:00 h.

Bizkaitarrak bigarren postua bilatu nahian.

 

Euskal Liga – Kadete Mutilak

Ez dago partidurik Bizkaian.

 

Euskal Liga – Kadete Neskak

LA SALLE BILBAO – LOIOLA INDAUTXU 01

La Salle Eskola larunbata 11:00 h.

Derby bilbotarra A2an.

 

Senior Mutilak – Maila Berezia

ZORNOTZA  – ESCOLAPIOS        

Ixerbekoa polikiroldegia Domingo 18:00 h.

Garaipenaren beharra dute bilbotarrak buruan jarraitzeko.

 

Senior Neskak – Lehen Maila

BAR VICTOR PORTUGALETE OSK  – UNIV.DEUSTO LOIOLA       

Ruperto Medina polikiroldegia igandea 18:00 h.

Garaipena lortuz gero, Liga irabaziko dute lokalak.

 

Junior Mutilak – Maila Berezia

MIKELDI UNAMUNO – LEIOA SBT               

El Fango polikiroldegia larunbata 12:20 h.

Lehena hirugarrenaren aurka.

 

Junior Neskak – Maila Berezia

CONSTRUCCIONES ZAMAKOA  – UNAMUNO       

Urreta polikiroldegia igandea 16:00 h.

Lidergoa erdiesteko lehia.

 

Kadete Mutilak – Maila Berezia

LEIOA SBT  – GETXOSASKI

Kandelazubieta polikiroldegia igandea 19:00 h.

Eskuinaldeko taldeen arteko norgehiagoka, bisitariak garaitu gabe daudelarik.

 

Kadete Neskak – Maila Berezia

LARRAMENDI IKASTOLA K.T.  – LAURO A  

Bentades Ikastola 20:30 h.

Mungiakoak ez diete Laurori erraz jarriko.