MENU
agenda

Astebururako agenda gomendagarria

Asteburu berri baten aurrean gaude berriz, eta liga guztien bukaera iristen doa. Hona hemen hainbat partidu, norbanakoak bere helburuak findu nahian.

Emakumezkoen Liga

GERNIKA BIZKAIA – CB CONQUERO HUELVA WAGEN

Maloste polikiroldegia 18:30 h.

Kopako txapeldunak Gernika bisitatzen du.

 

EBA Liga

C.B. SANTURTZI SK - CB LA FLECHA

Mikel Trueba polikiroldegia larunbata 18:45 h.

Beste garaipen bat bilatzen saiatuko dira morekoak, goian jarraitzeko xedez.

 

Gizonezkoen Lehen Maila

TABIRAKO BAQUE – CB VALLE DE EGÜES

Landako polikiroldegia igandea 12:00 h.

Liderrak Durango bisitatzen du.

 

Emakumezkoen Lehen Maila

UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU – AUTOCARES ALBA LA SALLE

Jesuitas Ikastola larunbata 20:00 h.

Azkenetik hasita laugarren postua saihesteko norgehiagoka.

 

Gizonezkoen Bigarren Maila

PAULES BARAKALDO – JUMAR GASTEIZ

Paúles Ikastola igandea 12:00 h.

Garaipena beharko dute barakaldarrak salbaziotik hain urruti ez gelditzearren.

 

Emakumezkoen Bigarren Maila

BURDINOLA GETXO – CENTRO DE ESTUDIOS MIKELDI-UNAMUNO

Fadura polikiroldegia larunbata 18:00 h.

Derby bizkaitarra; lehenbiziko Partiduan +5 bilbotarrentzat.

 

Euskal Liga – Junior Mutilak

ZIORKONTROL GETXOSASKI – UNAMUNO

Gobela polikiroldegia igandea 12:00 h.

F4an egoteko derby bizkaitar gakoa.

 

Euskal Liga – Junior Neskak

TABIRAKO BAQUE A – ARANUR ISB

Landako polikiroldegia igandea 10:00 h.

Lehen partiduan bi puntuko errenta eskuratu zuten gipuzkoarrak.

 

Euskal Liga – Kadete Mutilak

LOIOLA INDAUTXU 00 – UNAMUNO

Jesuitas Ikastola igandea 10:00 h.

Bisitariak faborito lehia bilbotarrean.

 

Euskal Liga – Kadete Neskak

TABIRAKO BAQUE A – BASKETCOUNTRY. ES

Tabira polikiroldegia 10:00 h.

Lauko finalean sartzeko aukera du oraindik talde durangarrak.

 

Senior Mutilak – Maila Berezia

JARRILLEROS  – LEIOA BERRI SBT       

Kanpazar Ikastola igandea 18:30 h.

Lehenbiziko lauren artean sartzea du helburutzat Leioak.

 

Senior Neskak – Lehen Maila

DOSA SALESIANOS B  – ESCOLAPIOS      

Salesianos Eskola igandea 16:00 h.

Irteera zaila bilbotarrentzat.

 

Junior Mutilak – Maila Berezia

SALLEKO  – MIKELDI UNAMUNO              

Las Llanas polikiroldegia larunbata 17:30 h.

Liderra azkenaldian indartsu dabilen Sallekoren aurka.

 

Junior Neskak – Maila Berezia

ESCOLAPIOS  – CONSTRUCCIONES ZAMAKOA      

Escolapios Eskola igandea 11:00 h.

Biek lidergoaren bila.

 

Kadete Mutilak – Maila Berezia

LA SALLE  – ASKARTZA CLARET

La Salle Ikastola larunbata 16:15 h.

Lau postuen artean sartzeko lehia zuzena.

 

Kadete Neskak – Maila Berezia

UNAMUNO  – LA SALLE 2000

La Casilla polikiroldegia larunbata :00 h.6 garaipen talde bakoitzeko.