Astebururako agenda gomendagarria | Federación Vizcaína de Baloncesto – Bizkaiko Saskibaloi Federazioa | Todas las informaciones del baloncesto vizcaíno federado y escolar. Bizkaiko Saskibaloi federatuaren eta eskolaren berri guztiak hemen
MENU
agenda

Astebururako agenda gomendagarria

Asteburu berri baten aurrean gaude berriz, eta liga guztien bukaera iristen doa. Hona hemen hainbat partidu, norbanakoak bere helburuak findu nahian.

Emakumezkoen Liga

GERNIKA BIZKAIA – CB CONQUERO HUELVA WAGEN

Maloste polikiroldegia 18:30 h.

Kopako txapeldunak Gernika bisitatzen du.

 

EBA Liga

C.B. SANTURTZI SK - CB LA FLECHA

Mikel Trueba polikiroldegia larunbata 18:45 h.

Beste garaipen bat bilatzen saiatuko dira morekoak, goian jarraitzeko xedez.

 

Gizonezkoen Lehen Maila

TABIRAKO BAQUE – CB VALLE DE EGÜES

Landako polikiroldegia igandea 12:00 h.

Liderrak Durango bisitatzen du.

 

Emakumezkoen Lehen Maila

UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU – AUTOCARES ALBA LA SALLE

Jesuitas Ikastola larunbata 20:00 h.

Azkenetik hasita laugarren postua saihesteko norgehiagoka.

 

Gizonezkoen Bigarren Maila

PAULES BARAKALDO – JUMAR GASTEIZ

Paúles Ikastola igandea 12:00 h.

Garaipena beharko dute barakaldarrak salbaziotik hain urruti ez gelditzearren.

 

Emakumezkoen Bigarren Maila

BURDINOLA GETXO – CENTRO DE ESTUDIOS MIKELDI-UNAMUNO

Fadura polikiroldegia larunbata 18:00 h.

Derby bizkaitarra; lehenbiziko Partiduan +5 bilbotarrentzat.

 

Euskal Liga – Junior Mutilak

ZIORKONTROL GETXOSASKI – UNAMUNO

Gobela polikiroldegia igandea 12:00 h.

F4an egoteko derby bizkaitar gakoa.

 

Euskal Liga – Junior Neskak

TABIRAKO BAQUE A – ARANUR ISB

Landako polikiroldegia igandea 10:00 h.

Lehen partiduan bi puntuko errenta eskuratu zuten gipuzkoarrak.

 

Euskal Liga – Kadete Mutilak

LOIOLA INDAUTXU 00 – UNAMUNO

Jesuitas Ikastola igandea 10:00 h.

Bisitariak faborito lehia bilbotarrean.

 

Euskal Liga – Kadete Neskak

TABIRAKO BAQUE A – BASKETCOUNTRY. ES

Tabira polikiroldegia 10:00 h.

Lauko finalean sartzeko aukera du oraindik talde durangarrak.

 

Senior Mutilak – Maila Berezia

JARRILLEROS  – LEIOA BERRI SBT       

Kanpazar Ikastola igandea 18:30 h.

Lehenbiziko lauren artean sartzea du helburutzat Leioak.

 

Senior Neskak – Lehen Maila

DOSA SALESIANOS B  – ESCOLAPIOS      

Salesianos Eskola igandea 16:00 h.

Irteera zaila bilbotarrentzat.

 

Junior Mutilak – Maila Berezia

SALLEKO  – MIKELDI UNAMUNO              

Las Llanas polikiroldegia larunbata 17:30 h.

Liderra azkenaldian indartsu dabilen Sallekoren aurka.

 

Junior Neskak – Maila Berezia

ESCOLAPIOS  – CONSTRUCCIONES ZAMAKOA      

Escolapios Eskola igandea 11:00 h.

Biek lidergoaren bila.

 

Kadete Mutilak – Maila Berezia

LA SALLE  – ASKARTZA CLARET

La Salle Ikastola larunbata 16:15 h.

Lau postuen artean sartzeko lehia zuzena.

 

Kadete Neskak – Maila Berezia

UNAMUNO  – LA SALLE 2000

La Casilla polikiroldegia larunbata :00 h.6 garaipen talde bakoitzeko.