MENU
agenda

Astebururako agenda gomendagarria

Euren helburuak lortu nahian segituko dute eskola-talde eta federatu askok. Hona hemen jokoan zerbait garrantzitsu dutenen hainbat adibide, baina gogora ezazu beste horrenbeste dituzula kontsultagai webean.

LEB PLATA

ZORNOTZA SASKIBALOI TALDEA – SAMMIC ISB

Larrea polikiroldegia 12:00 h.

Bizkaitarren bertsio hoberena espero da euskal derby honetan.

 

Nesken 2. maila

GDKO IBAIZABAL – UNIVERSIDAD DE OVIEDO

Urreta polikiroldegia larunbata 18:00 h.

Garaipenaren bidea berreskuratzen saiatuko dira bizkaitarrak, beheko postuak saihesten dabilen aurkari bati aurre eginez.

 

Mutilen 1. maila

GETXO S.B. – DISDIRA BITXITEGIA ISB

Fadura polikiroldegia larunbata 18:00 h.

Gogorrak izango dira azpeitiarrak.

 

Nesken 1. maila

AUTOCARES ALBA LA SALLE – MEGACALZADO ARDOI

La Salle Eskola igandea 18:00 h.

Azkeneko lau postuak bertan utzi nahian dabiltza bilbotarrak.

 

Mutilen 2. maila

MUNGIA S.K. – LA TRATTORIA NAPOLETANA BARRENA BERRI ST

Mungia polikiroldegia larunbata 16:00 h.

Sailkapenean hoberen dabiltzan bi talde bizkaitarrak aurrez aurre.

 

Nesken 2. maila

CENTRO DE ESTUDIOS MIKELDI-UNAMUNO – VIRGEN BLANCA LAS BELLOTAS

C.P. Felix Serrano larunbata 18:00 h.

Partidu nagusia: lehenak bigarrenen aurka.

 

Junior Mutilak – Euskal Liga

TABIRAKO BAQUE – LOIOLA INDAUTXU 98

Landako polikiroldegia larunbata 19:00 h.

A2ko derby bizkaitarra.

 

Junior Neskak – Euskal Liga

GERNIKA KESB – TABIRAKO BAQUE A

Maloste polikiroldegia igandea 18:00 h.

Nesken arteko derby klasiko bizkaitarra.

 

Kadete Mutilak – Euskal Liga

TABIRAKO BAQUE A – CAFES AITONA ASKATUAK

Landako polikiroldegia larunbata 10:00 h.

Aukera paregabea durangarrentzat salbazioa bilatzearen harira.

 

Kadete Neskak - Euskal Liga

LOIOLA INDAUTXU 01 – MUNGIA S.T.

Jesuitas Ikastola igandea 10:00 h.

Lidergoa xede.Senior Mutilak – Maila Berezia

BIDEGINTZA  – TABIRAKO BAQUE      

Zalla polikiroldegia igandea 12:00 h.

Bosten arteko berebiziko borroka lauko finalean sartzeko.

 

Senior Nesken 1. maila

COLEGIO BASAURI  - PATRONATO MARISTAS     

Urbi polikiroldegia igandea 12:15 h.

A2an mantentzeko lehia bizia.

 

Junior Mutilak – Maila Berezia

TOURNE BERRIO OTXOA  – LEIOA SBT             

Berrio Otxoa Ikastola igandea 18:00 h.

Bisitarien bolada aproban Bilbon.

 

Junior Neskak – Maila Berezia

PAULES GALATEA  – CONSTRUCCIONES ZAMAKOA     

Paules Ikastola igandea 18:00 h.

Bolada positiboetan datoz biak.

 

Kadete Mutilak – Maila Berezia

DOSA SALESIANOS  – LEIOA SBT

Salesianos Ikastola larunbata 16:55 h..

Hirugarren eta bigarren.

 

Kadete Neskak – Maila Berezia

ASKARTZA CLARET 00  – UNAMUNO

Askartza Ikastola larunbata 16:00 h.

Bigarrenaren bisita jasoko dute liderrak.