MENU
agenda

Asteburu honetarako gomendiozko agenda

Beti bezala, hona hemen asteburuan Bizkaiko kantxetan bizi ahal izango diren hainbat partiduren ordutegiak. Gehiago kontsultatu nahi izanez gero, ohiko estekan klikatu, competiciones/resultados atalean.

EMAKUMEZKOEN LIGA

GERNIKA BIZKAIA – QUESOS EL PASTOR DE LA POLVORO

Maloste polikiroldegia larunbata 18:30 h.

Etxera bueltatzen dira gernikarrak oraingoan, elkarren segidako bi porrot daramatzaten zamorarrei aurre egiteko.

 

EBA LIGA

C.B. SANTURTZI SK - LEIHOAK ZARAUTZ ZKE

El Puerto polikiroldegia larunbata 18:45 h.Euskal derbya, azken postuan dauden gipuzkoarren aurka.

 

Mutilen Lehen Maila

GDKO IBAIZABAL – CENTRO DE ESTUDIOS MIKELDI-UNAMUNO

Urreta polikiroldegia larunbata 20:00 h.

Derby bizkaitarra; lokalak bigarren garaipenaren bila.

 

Nesken Lehen Maila

GERNIKA KESB – MEGACALZADO ARDOI

Maloste polikiroldegia igandea 18:00 h.

Bizkaitarrek 13 puntuko errenta beharko lukete seigarren postua eskuratzeko.

 

Mutilen Bigarren Maila

LEIOA SBT – URDANETA

Kandelazubieta polikiroldegia larunbata 18:30 h.

Zazpi garaipen bakoitzeko derby bizkaitar honetan.

 

Nesken Bigarren Maila

BURDINOLA GETXO – ASKARTZA

Gobela polikiroldegia larunbata 18:00 h.

Eskuinaldeko derbya, getxotarrak faboritoak.

Euskal Liga – Junior Mutilak

UNAMUNO – FUNDACION 5+11 A

La Casilla polikiroldegia larunbata 12:00 h.

Norgehiagoka zaila bilbotarrentzat.

 

Euskal Liga – Junior Neskak

LOIOLA INDAUTXU-98 – GERNIKA KESB

Jesuitas Ikastola igandea 12:15 h.

Indautxutarrak ez dute porrotik ezagutzen.

Euskal Liga – Kadete Mutilak

UNAMUNO – FUNDACION 5+11 A

La Casilla polikiroldegia larunbata 10:00 h.

Mailaren lidergoa jokoan.

Euskal liga – Kadete Neskak

MUNGIA S.T. – ORDIZIA K.E..

Mungia polikiroldegia igandea 12:30 h.

Ezin erratu etxean bizkaitarrak, goian jarraitzea nahi badute.

 

Senior Mutilak – Maila Berezia

ESCOLAPIOS  – LEIOA BERRI SBT   

Escolapios eskola larunbata 16:00 h.

Benetako finala bisitarientzat F-4rako sailkapena lortze aldera.

 

Senior Neskak – Maila Berezia

ESCOLAPIOS  – DOSA SALESIANOS B  

Escolapios eskola igandea 19:30 h.

Bilbotarrak euren kantxan indartsu mantendu nahi.

Junior Mutilak – Maila Berezia

TABIRAKO BAQUE  – MIKELDI UNAMUNO          

Merkatuko Plaza 17:00 h.

Lidergoa jokoan.

 

Junior Neskak – Maila Berezia

TABIRAKO BAQUE  – CONSTRUCCIONES ZAMAKOA   

Landako polikiroldegia igandea 10:00 h.

Biek sailkapenaren buruan egon nahian.

 

Kadete Mutilak – Maila Berezia

DOSA SALESIANOS  – GETXOSASKI

Salesianos ikastola larunbata 16:55 h.

A1-ko liderrak garaitzea bilatzen dute barakaldarrak.

 

Kadete Neskak – Maila Berezia

ASKARTZA CLARET 00  – LA SALLE 2000

Askartza Ikastola larunbata 16:30 h.

Galtzaileari sailkapenaren goiko partea ihes egingo zaio.