MENU
INFA-MASC---BARAN

21 bizkaitar neska-mutil hautatu dituzte Euskadiko haur eta kadeteen lagunarteko partidak lehiatzeko

Intentsitate handiko asteburua izango dute Euskadiko haur eta kadeteek Espainiako txapelketa prestatzeko azken garaia iritsita. Pola de Lenan jokatuko dituzte lagunarteko partidak haur eta kadete mutilek; kadete neskek Zarautzen jokatuko dute, eta haurrek, aldiz, Lasarten. 21 bizkaitar orotara.

Kadete mutilak.
Kontzentrazioa abenduaren 4tik 8ra bitartean izango da, zeinean lagunarteko txapelketa ospatuko den aipatu Pola de Lenan (abenduak 5 eta 6).

2015/12/05 (larunbata)
10:30etan: Euskadi – Asturias Junior (Pdv. Municipal Pola de Lena – pista 1)
17:30etan: Euskadi / Galicia (Pdv. Municipal Pola de Lena – pista 1)
06/12/2015 (igandea)
12:15h: Asturias – Euskadi (Pdv. Municipal Pola de Lena – pista 1)

Markel Aranzabal (Tabirako)
Endika Alonso (Unamuno)
Imanol Mena (Unamuno)
Jon García (Unamuno)
Alvaro Medina (Unamuno)
Jaime Lacabex (Urdaneta)
Borja Fernández (FC Barcelona)

Kadete neskak.
Kontzentrazioa abenduaren 5etik 8ra bitartean izango da Zarautzen, zeinean lagunarteko txapelketa ospatuko den (abenduak 6 eta 7).

2015/12/06 (igandea)
12:00etan: Castilla-León – Euskadi (Pdv. Antonianos)
19:00etan:  Euskadi / Madrid (Pdv. Aritzbatalde)
07/12/2015 (astelehena)
10:00h: Euskadi – Galicia (Pdv. Aritzbatalde)

Maiane Aizpurua (Tabirako)
Marta Alberdi (Gernika)
Amaia Iruskieta (Gernika)
Aitana Vergara (Gernika)

Haur mutilak.
Kontzentrazioa abenduaren 4tik 8ra bitartean izango da Pola de Lenan, zeinean lagunarteko txapelketa ospatuko den (abenduak 5 eta 6).

2015/12/05 (larunbata)
10:30etan: Euskadi – Asturias (Pdv. Municipal Pola de Lena – pista 2)
19:30etan: Castilla-León – Euskadi (Pdv. Municipal Pola de Lena – pista 2)

2015/12/06 (igandea)
12:15etan: Galicia – Euskadi (Pdv. Municipal Pola de Lena – pista 2)

Iñigo Pedrosa (Askartza Claret)
Miguel Ruiz (Loiola Indautxu)
Jagoba Suso (San Nikolas IK)
Unai Barandilla (Unamuno)

Haur neskak
Kontzentrazioa abenduaren 5etik 8ra bitartean izango da Lasarten, zeinean lagunarteko txapelketa ospatuko den (abenduak 6 eta 7).

2015/12/06 (igandea)
10:15etan: Castilla-León – Euskadi (Pdv. Lasarte Oria)
16:45etan: Euskadi – Madrid (Pdv. Lasarte Oria)
2015/12/07 (astelehena)
10:15etan: Euskadi – Galicia (Pdv. Lasarte Oria)

Leire Mirandona (Gernika)
Naia Sarasua (Tabirako)
Kristina Labauria (Gernika)
June Zubiaga (Gernika)
Maialen Idiri (Gernika)
Leire Gil (Paules)