MENU
junior-femenina-bizkaia

Juniorrentzako eta minientzako bigarren deialdiak

Junior eta mini aurreselekzioekin egiten den lana aurrera doa eta entrenatzaileek zerrendak lantzen jarraituko dute. Hona hemen igande honetarako deialdiak (azaroak 15).

JUNIOR NESKAK, AURRESELEKZIOA 

EGUNA: 2015/11/15 (IGANDEA)
TOKIA:  LA SALLE Ikastetxea (Polikiroldegia). Madariaga Etorbidea, 67 – Deustu
Deialdiaren ORDUA: 15.45etan
ENTRENAMENDUA: 16.00 – 18.00

ITZIAR ARIZTIMUÑO (LOIOLA INDAUTXU)
ANE OLAETA (GERNIKA KEBS)
ANE FERNANDEZ (TABIRAKO)
ARRATE ANZOLA (LOIOLA INDAUTXU)
ANA IRUSKIETA (GERNIKA KEBS)
ITSASNE ALONSO (LOIOLA INDAUTXU)
ESTIBALIZ HERRERA (LOIOLA INDAUTXU)
ANE ACARREGUI (GETXO)
OLATZ GARITAONAINDIA (TABIRAKO)
MIREN ARIN (TABIRAKO)
IRATI ONAINDIA (GERNIKA KEBS)
JULIA SAN JUAN (LOIOLA INDAUTXU)
OLATZ RAMILA (ASKARTZA)
ANA LEGUINA (LA SALLE)
MAIALEN PINTADO (IBAIZABAL)
EIDER ELORRIAGA (IBAIZABAL)
UXUE LEJARCEGUI (GERNIKA KEBS)

Entrenatzaileak: Gontzal Ballesteros, Aitor Leizea eta Roberto Flores
Delegatua: Javier Rodeño

Deialdi osoa

JUNIOR, MUTILAK – AURRESELEKZIOA 

EGUNA: 2015/11/15 (IGANDEA)
TOKIA:  LA SALLE Ikastetxea (Polikiroldegia). Madariaga Etorbidea, 67 – Deustu
Deialdiaren ORDUA: 15.45etan
ENTRENAMENDUA: 16.00 – 18.00

JAVIER G.DE LANGARICA (UNAMUNO)
MIKEL SANTANA (UNAMUNO)
JAVIER MAZO (UNAMUNO)
ASIER HUEBRA (UNAMUNO)
UNAI BILBAO (UNAMUNO)
MIKEL PEREDA (UNAMUNO)
XABIER AZPITARTE (GETXO)
JON GARRASTATXU (GETXO)
JON DIEZ (GETXO)
IÑIGO FERNANDEZ (GETXO)
LORENTZO URIARTE (TABIRAKO)
MARKEL MENDIBE (TABIRAKO)
IKER MOJA (BERRIO OTXOA)
IÑIGO VANKONIGSLOO (LA SALLE)
GORKA  DE MIGUEL (ASKARTZA)
IMANOL ARENAS (IBAIZABAL BASKET)

Hautatzailea: Carlos Ballesteros Laguntzailea: Unai Fernández
Prestatzaile fisikoa: Hugo Salazar
Delegatua: Imanol Celaya

Deialdi osoa
MINIBASKET MUTILAK, AURRESELEKZIOA

EGUNA: 2015/11/15 (Igandea)
TOKIA:  IRLANDESAS Ikastetxea (Beheko polikirodegia ). Santsoena Auzoa, 1  - LEIOA
ORDUA: Deialdia: 10.45 etan
ENTRENAMENDUA: 11.00 – 13.00

ALVARO HERRERO (ASKARTZA) 2005
SAMUEL AGUADO (BARRENA BERRI)
ALEX JUSTO (BERRIO-OTXOA)
IVAN LORENZO (BERRIO-OTXOA)
EKAIN TELLITU (BETIKO IKASTOLA) 2005
DIEGO SAEZ (BOSKOZALEAK)
UNAI MIJANGOS (BSK BASAURI)
ANDRES VALLEJO (GORONDAGANE)
JAVIER GIL (LA SALLE)
JON GIL (LA SALLE)
KEPA DE CASTRO (LEIOA SBT)
JAVIER RODRÍGUEZ (LOIOLA INDAUTXU)
SANTIAGO MARÍN (LOIOLA INDAUTXU)
ENEKO SUSO (SAN NIKOLAS)
BEÑAT ARTIAGOITIA (MARISTAS)
IKER CHACÓN (MARISTAS)
AIERT VELASCO (MARISTAS)
UNAI MAGUREGI (PADURA)
GONZALO HUESO (PAULES)
CHRIS MINDOUDI (SAN INAZIO)
OSAROBO OSUNDE (TABIRAKO JESUITAK)
ASIER SANTAMARÍA (TXOMIN ARESTI)

Hautatzailea: Jokin Kamiruaga
Laguntzaileak: Erlantz Pazos, Asier Bilbao eta Eneritz González

Deialdi osoa

MINIBASKET NESKAK, AURRESELEKZIOA

EGUNA: 2015/11/15 (Igandea)
TOKIA:  IRLANDESAS Ikastetxea (Goiko polikiroldegia ).  Santsoena Auzoa, 1  - LEIOA
ORDUA: Lehen txanda 10:30etatik 11:45etara

Uxue Jubera (La Pureza)
Olatz Fernandez (Ibaizabal)
Julene Royale (Ibaizabal)
Irati oiarzabal (Ibaizabal)
Maialen de Miguel (Getxo)
Elene Sarasua (Tabirako)
Naia Puente (Tabirako)
Paula Urien (Tabirako)
Kattalin Magunacelaya (Tabirako)
Nerea Ozaita (CP San Inazio)
Irune Orio (Mendia)
Ainhoa Marin (Gorondogane)
Paule Loroño (Lauro)
Lide Lostaunau (Lauro)
Laura Ibarra (San Fidel)
Nile Rementeria (San Fidel)

Bigarren txanda 11:ooetatik 13:00etara

Martina Uriarte (San Fidel)
Laura Ibarra (San Fidel)
Maialen Murgiondo (Tabirako)
Laura Aldekoa-Otalea (Tabirako)
Olaia Arenas (Ibaizabal)
Lua elorriaga (Ibaizabal)
Maialen atxutegi (Ibaizabal)
June Ruiz (Lauro)
Izaro Mentxaka (Lauro)
María Gutiérrez (Loyola Indautxu)
Naroa Azcona (Loyola Indautxu)
Iera Larrinaga (Allende Salazar)
Enara Ondarza (Allende Salazar)
Leire Herrera (Allende Salazar)
Paula Aldana (Seber Altube)
Enara Azkue (Seber Altube)
Malen Garmendia (Seber Altube)

Hautatzailea: Adrián Yañez
Entrenatzailea laguntzaileak : Oihane Ciruelos eta Jon Arenaza
Delegatua: Markel Gomez

Deialdi osoa