MENU
bizkaia-camiseta

Juniorrentzat lehen deialdiak eta Minien kontzentrazioak

Behin haur eta kadeteen lana bukatuta, Junior eta Minien txanda izanen da igandetik aurrera. Deialdi irekiak, hautatzaileek ikuspuntu globala izan dezaten.

JUNIOR NESKAK, AURRESELEKZIOAK

EGUNA: 2015/11/8 (Igandea)
TOKIA:  LA SALLE IKASTETXEA(Polikiroldegia)
ORDUA: Deialdia: 17.45etan Madariaga Etorbidea, 67 – Deustu
ENTRENAMENDUA: 18.00 – 20.00

ITZIAR ARIZTIMUÑO (LOIOLA INDAUTXU)
EIDER ETXEANDIA (ZORNOTZA)
ANE OLAETA (GERNIKA KEBS)
ANE FERNANDEZ (TABIRAKO)
ARRATE ANZOLA (LOIOLA INDAUTXU)
ANA IRUSKIETA (GERNIKA KEBS)
ITSASNE ALONSO (LOIOLA INDAUTXU)
ESTIBALIZ HERRERA (LOIOLA INDAUTXU)
ANE ACARREGUI (GETXO)
CLAUDIA MUGICA (UNAMUNO)
LEIRE UGALDE (GERNIKA KEBS)
OLATZ GARITAONAINDIA (TABIRAKO)
AITZIBER ARDANZA (TABIRAKO)
LEIRE BENITO (ORIBELTZA)
IRATI ONAINDIA (GERNIKA KEBS)
JULIA SAN JUAN (LOIOLA INDAUTXU)
OLATZ RAMILA (ASKARTZA)
ANA LEGUINA (LA SALLE)
MAIALEN PINTADO (IBAIZABAL)
UXUE LEJARCEGUI (GERNIKA KEBS)

Entrenatzaileak: Gontzal Ballesteros, Aitor Leizea eta Roberto Flores
Delegatua: Javier Rodeño

Deialdi osoa

JUNIOR MUTILAK, AURRESELEKZIOA

EGUNA: 2015/11/8 (Igandea)
TOKIA:  LA SALLE IKASTETXEA(Polikiroldegia)
ORDUA: Deialdia: 17.45etan Madariaga Etorbidea, 67 – Deustu
ENTRENAMENDUA: 18.00 – 20.00

JAVIER G.DE LANGARICA (UNAMUNO)
MIKEL SANTANA (UNAMUNO)
JAVIER MAZO (UNAMUNO)
ASIER HUEBRA (UNAMUNO)
UNAI BILBAO (UNAMUNO)
MIKEL PEREDA (UNAMUNO)
XABIER AZPITARTE (GETXO)
JON GARRASTATXU (GETXO)
JON DIEZ (GETXO)
IÑIGO FERNANDEZ (GETXO)
LORENTZO URIARTE (TABIRAKO)
MARKEL MENDIBE (TABIRAKO)
IKER MOJA (BERRIO OTXOA)
IÑIGO VANKONIGSLOO (LA SALLE)
MIKEL CASAL (ASKARTZA CLARET)
ASIER VAZQUEZ (LEIOA)
IAGO ALCITURRI (LOIOLA INDAUTXU)
IMANOL ARENAS (IBAIZABAL BASKET)
AITOR GOMEZ (IBAIZABAL BASKET)
DIEGO BARBERO (SALLEKO)
UNAI MENDIKOTE (CAI ZARAGOZA)

Hautatzailea: Carlos Ballesteros Laguntzailea: Unai Fernández
Prestatzaile fisikoa : Hugo Salazar
Delegatua: Imanol Celaya

Deialdi osoa

MINI MUTILAK, AURRESELEKZIOA

EGUNA: 2015/11/8 (Igandea)

TOKIA:  IRLANDESAS IKASTETXEA (Beheko polikiroldegia) Santsoena auzoa, 1 – Leioa
ORDUA: Deialdia: 10.30etan
ENTRENAMENDUA: 11.00- 13.00

ASIER IBEAS (ARTXANDAPE)
ALVARO HERRERO (ASKARTZA) 2005
SAMUEL AGUADO (BARRENA BERRI)
ALEX JUSTO (BERRIO-OTXOA)
IVAN LORENZO (BERRIO-OTXOA)
EKAIN TELLITU (BETIKO IKASTOLA) 2005
DIEGO SAEZ (BOSKOZALEAK)
JULEN GARCÍA (COLEGIO VIZCAYA) 2005
MARKEL ITURIOZ (EGUZKIBEGI) 2005
ANDRES VALLEJO (GORONDAGANE)
AIMAR MECHÁN (IBAIZABAL)
JAVIER GIL (LA SALLE)
JON GIL (LA SALLE)
KEPA DE CASTRO (LEIOA SBT)
JAVIER RODRÍGUEZ (LOIOLA INDAUTXU)
SANTIAGO MARÍN (LOIOLA INDAUTXU)
ENEKO SUSO (SAN NIKOLAS)
ASIER ANGULO (MARISTAS)
BEÑAT ARTIAGOITIA (MARISTAS)
IKER CHACÓN (MARISTAS)
AIERT VELASCO (MARISTAS)
XABIER BAYÓN (MENDIA)
GONZALO HUESO (PAULES)
CHRIS MINDOUDI (SAN INAZIO)
OSAROBO OSUNDE (TABIRAKO JESUITAK)
ASIER SANTAMARÍA (TXOMIN ARESTI)
UNAI MIJANGOS (BSK BASAURI)

Hautatzailea: Jokin Kamiruaga
Laguntzaileak: Erlantz Pazos, Asier Bilbao eta Eneritz González

DEIALDI OSOA

MINI NESKAK, AURRESELEKZIOA

EGUNA: 2015/11/8 (Igandea)

TOKIA:  IRLANDESAS IKASTETXEA (Beheko polikiroldegia), Santsoena Auzoa, 1 Leioa

Lehen txanda 10.30 – 11.45

Uxue Jubera (La Pureza)
Olatz Gómez (Colegio Azkorri)
Olatz Fernandez (Ibaizabal)
Julene Royale (Ibaizabal)
Olaia Arenas (Ibaizabal)
Lua Elorriaga (Ibaizabal)
Maialen Atxutegi (Ibaizabal)
Irati Oiarzabal (Ibaizabal)
Laura Nieto (La Salle)
Lucia Gurtubay (La Salle)
Maialen de Miguel (Getxo)
Maialen Murgiondo (Tabirako)
Laura Aldekoa-Otalea (Tabirako)
Elene Sarasua (Tabirako)
Naia Puente (Tabirako)
Paula Urien (Tabirako)
Kattalin Magunacelaya (Tabirako)

Bigarren txanda: 11.45 – 13.00

Laura Ibarra (San Fidel)
Nile Rementeria (San Fidel)
Martina Uriarte (San Fidel)
Laura Ibarra (San Fidel)
Malen Garmendia (Seber Altube)
Paule Loroño (Lauro)
Lide Lostaunau (Lauro)
Miren Oliver (Lauro)
June Ruiz (Lauro)
Izaro Mentxaka (Lauro)
Saida Pazos (Maestro Zubeldia)
Nora Gomez (Dosa Salesianos)
Irune Orio (Mendia)
Haizene Gangoiti (San Miguel)
María Gutiérrez (Loyola Indautxu)
Naroa Azcona (Loyola Indautxu)
Iraia Cuenca (Loyola Indautxu)
Maren Moya (Salesianos Deusto)
Araitz Sanguines ( Salesianos Deusto)

Hautatzailea: Adrián Yañez
Entrenatzaileak: Oihane Ciruelos & Jon Arenaza
Delegatua: Markel Gomez

Deialdia osoa