MENU
CAD-ARABA-BIZK-MASC4

28 bizkaitar Euskadiko haur eta kadeteen aurre-selekzioetan

Nabaritzen hasia da Euskadiko txapelketetan ondo lan egin izanaren eragina. Hori dela eta, 28 bizkaitar –neska eta mutilak- deitu dituzte hautatzaileek Espainiako txapelketei begira.

KADETE, MUTILAK

Entrenamendua datorren igandean -azaroak 8- izango da Eibarko Unibertsitate Laboralean (Otaola Etorbidea, 29). Hauxe da aurreikusitako plana:

- Entrenamendua: 09,30 – 11,15  ( aurkeztu behar da 9,15etan)
- Bazkaria: 13,00 horas
- Entrenamendua: 15,15 – 16,45

Markel Presno (Tabirako)
Markel Aranzabal (Tabirako)
Endika Alonso (Unamuno)
Imanol Mena (Unamuno)
Jon García (Unamuno)
Alvaro Medina (Unamuno)
Julen Muñoz (Unamuno)
Jaime Lacabex (Urdaneta)
Jon Aldekoa-Otalora (Joventut Badalona)
Borja Fernández (FC Barcelona)

KADETE, NESKAK 

Entrenamendua datorren igandean -azaroak 8- izango da Eibarko Unibertsitate Laboralean (Otaola Etorbidea, 29). Hauxe da aurreikusitako plana:

- Entrenamendua: 09,30 – 11,15  ( aurkeztu behar da 9,15etan)
- Bazkaria: 13,00 horas
- Entrenamendua: 15,15 – 16,45

Maiane Aizpurua (Tabirako)
Marta Alberdi (Gernika)
Amaia Iruskieta (Gernika)
Aitana Vergara (Gernika)

HAUR KATEGORIA, MUTILAK

Entrenamendua datorren igandean -azaroak 8- izango da Eibarko Unibertsitate Laboralean (Otaola Etorbidea, 29). Hauxe da aurreikusitako plana:

- Entrenamendua: 11,15 – 13,00  ( aurkeztu behar da 11,0etan)
- Bazkaria: 13,30 horas
- Entrenamendua: 16,45 – 18,15

Iñigo Pedrosa (Askartza Claret)

Aitor Etxeguren (Askartza Claret)
Miguel Ruiz (Loiola Indautxu)
Kerman Salazar (Zornotza)
Jagoba Suso (San Nikolas IK)
Unai Barandalla (Unamuno)

HAUR KATEGORIA, NESKAK 

Entrenamendua datorren igandean -azaroak 8- izango da Eibarko Unibertsitate Laboralean (Otaola Etorbidea, 29). Hauxe da aurreikusitako plana:

- Entrenamendua: 11,15 – 13,00  ( aurkeztu behar da 11,0etan)
- Bazkaria: 13,30 horas
- Entrenamendua: 16,45 – 18,15

Leire Mirandona (Gernika)
Jone Gorostiza (Gernika)
Naia Sarasua (Tabirako)
Leyre Vindel (Loiola Indautxu)
Kristina Labauria (Gernika)
June Zubiaga (Gernika)
Maialen Idiri (Gernika)
Leire Gil (Paules)