Junior taldeetako behin-betiko zerrendak | Federación Vizcaína de Baloncesto – Bizkaiko Saskibaloi Federazioa | Todas las informaciones del baloncesto vizcaíno federado y escolar. Bizkaiko Saskibaloi federatuaren eta eskolaren berri guztiak hemen
MENU
JON MANJON BIZKAIA

Junior taldeetako behin-betiko zerrendak

Bizkaiko junior selekzioentzat hauxe izango da Euskadiko junior txapelketa prestatzeko izango duten azkeneko astea. Horregatik, hautatzaileek dagoeneko txapelketa jokatuko dutenen izenak ezagutzera eman dituzte, baita astean zehar jarraituko duten plana.

EMAKUMEZKOEN JUNIOR SELEKZIOA

ITZIAR ARIZTIMUÑO (LOIOLA INDAUTXU)

MAIDER SAN MIGUEL (GENIKA KEBS)

SARA GARCÍA (GETXO ST)

MAIALEN BILBAO (TABIRAKO)

IBONE URRUTIA (LOIOLA INDAUTXU)

ANA IRUSKIETA (GERNIKA KEBS)

OLATZ GARITAONAINDIA (TABIRAKO)

LEIRE INTXAUSTI (TABIRAKO)

AITZIBER ARDANZA (TABIRAKO)

ANGELA ESTEBAN (GETXO ST)

EIDER ZUGAZAGA (LOIOLA INDAUTXU)

JULIA SAN JUAN (LOIOLA INDAUTXU)

AINHOA HERRERO (GERNIKA KEBS)

Entrenatzaileak: Gontzal Ballesteros, Aitor Leizea y Roberto Flores

Ordezkaria: Javier Rodeño

Txapelketa baino lehen, jarraian azaldutako entrenamenduak eta lagunarteko partidua burutko dira:

EGUNA 2014/12/3 (asteazkena) entrenamendua Derio polikiroldegian (Arantzazu kalea, 4)  20-22, p19:45tan egon behaar da han.

EGUNA 2014/12/4 (osteguna) lagunartekoa, 20tan La Salleko polikiroldegian, 19tan egon behar da han.

EGUNA 2014/12/5 (ostirala) entrenamendua Lauro Ikastolan 18etatik 20ak arte, 18tan egon behar da han.

Deialdi osoa

GIZONEZKOEN JUNIOR SELEKZIOA

MARIO ALVAREZ (LOIOLA INDAUTXU)

ARNAUD AZKOAGA (LOIOLA INDAUTXU)

TXABER GORRITXATEGI (TABIRAKO)

XABIER ARROITAJAÚREGUI (TABIRAKO)

LORENTZO URIARTE (TABIRAKO)

NIKOLA LUCIC (UNAMUNO)

JON MANJÓN (UNAMUNO)

EDER CHÁVARRI (UNAMUNO)

MIKEL SANTANA (UNAMUNO)

PATRICK MAHE (MARISTAS)

IGNACIO SEVER (URDANETA)

IÑIGO ALLENDE (URDANETA)

Hautatzailea: Carlos Ballesteros Laguntzailea: Unai Fernández

Prestatzaile fisikoa: Gaizka Martín

Ordezkaria: Imanol Celaya

Txapelketa baino lehen, jarraian zehaztutako entrenamenduak eta lagunarteko partidua burutuko dira:

EGUNA 2014/12/3 (asteazkena) entrenamendua Lauro Ikastolan 18etatik 19.30ak arte, 17:45tan egon behar da han.

EGUNA 2014/12/4 (osteguna) lagunartekoa, abenduak 3ko entrenamenduan ordua eta tokia zehaztuko dira.

Deialdi osoa