MENU
allende salazar mini

Tabirako Jesuitak gizonezkoen infantil kategorian eta Allende Salazar Mini emakumezkoen kategorian, Euskadiko txapeldunak

Joan den asteburuan Euskadiko Joko Eskolarretako XXXIII. edizioa amaitu zen, bertan Euskadiko txapeldunak erabaki zirelarik. Horietako bi, bizkaitarrak izan ziren, Tabirako Jesuitak errendimenduzko gizonezkoen infantil kategorian eta Allende Salazar errendimenduzko Mini emakumezkoen kategorian.

Durangarren eta gernikarren garaipenez gain, talde bizkaitarrak hainbat kategorietan bigarren posizioan amaitu zuten: Gernika BHI emakumezkoen errendimenduzko infantil kategorian, Loiola eta La Salle partaidetzako infantil kategorian, eta San Bartolme mini gizonezkoetan.

 

ERRENDIMENDUZKO INFANTILAK

Infantil Mutilak

- JOKU ZELAIA: San Andrés Kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1ª Jardunaldia 2014/05/24 – 12,15h Tabirako Jesuitak 75 – 54 Easo 00 Grupo DAI
• 2ª Jardunaldia 2014/05/31 – 12,15h Fundación 5+11 52 – 63 Tabirako Jesuitak
• 3ª Jardunaldia 2014/06/01 – 12,00h Easo 00 Grupo DAI 55 – 45 Fundación 5+11

- SAILKAPENA

1. Tabirako Jesuitak
2. Easo 00 Grupo Dai
3. Fundación 5+11

Infantil Neskak

- JOKU ZELAIA: San Andrés Kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1ª Jardunaldia 2014/05/24 – 10,15h Gernika BHI 46 – 49 Easo 00 Eskola
• 2ª Jardunaldia 2014/05/31 – 10,15h San Viator C 57 – 65 Gernika BHI
• 3ª Jardunaldia 2014/06/01 – 10,00h Easo 00 Eskola 54 – 20 San Viator C
- SAILKAPENA

1. Easo 00 Eskola
2. Gernika BHI
3. San Viator C

PARTAIDETZAKO INFANTILAK

Infantil Mutilak

- JOKU ZELAIA: Ariznavarra Kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1ª Jardunaldia 2014/05/24 – 12,15h Askatual Inf. Haundia 75 – 60 Loiola Indautxu 00 B
• 2ª Jardunaldia 2014/05/31 – 12,15h Ekialde A 41 – 46 Loiola Indautxu 00 B
• 3ª Jardunaldia 2014/06/01 – 12,00h Askatuak Inf. Haundia 75 – 58 Ekialde A
- SAILKAPENA

1. Askatuak Inf. Haundia
2. Loiola Indautxu 00 B
3. Ekialde A

Infantil Neskak

- JOKU ZELAIA: Ariznavarra Kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1ª Jardunaldia 2014/05/24 – 10,15h Urbitarte Eraikun ISB 58 – 33 La Salle 00
• 2ª Jardunaldia 2014/05/31 – 10,15h Presentación de María 43 – 59 La Salle 00
• 3ª Jardunaldia 2014/06/01 – 10,00h Urbitarte Eraikun ISB 62 – 42 Presentación de María

- SAILKAPENA

1. Urbitarte Eraikun ISB
2. La Salle 00
3. Presentación de María

ERRENDIMENDUZKO MINIAK

MINI MUTILAK

- JOKU ZELAIA: Ibaiondo Kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1ª Jardunaldia 2014/05/24 – 12,15h San Bartolome 34 – 84 Easo 02 Adarra
• 2ª Jardunaldia 2014/05/31 – 12,15h Marianistas A 47 – 60 San Bartolome
• 3ª Jardunaldia 2014/06/01 – 12,00h Easo 02 Adarra 68 – 17 Marianistas A

- SAILKAPENA

1. Easo 02 Adarra
2. San Bartolome
3. Marianistas A

MINI NESKAK

- JOKU ZELAIA: Ibaiondo Kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1ª Jardunaldia 2014/05/24 – 10,15h Allende Salazar A-02 63 – 13 Mondragon Lingua
• 2ª Jardunaldia 2014/05/31 – 10,15h Olabide 7 – 57 Allende Salazar A-02
• 3ª Jardunaldia 2014/06/01 – 10,00h Mondragon Lingua 61 – 37 Olabide B

- SAILKAPENA

1. Allende Salazar A-02
2. Mondragon Lingua
3. Olabide B