MENU
fase final infantil femenina la salle, seber altube, gernika, mungia

6 talde bizkaitar Euskadiko tituluaren bila Haur kategorian eta Minietan

Euskadiko Eskolarteko Jokoen XXXII. edizioa asteburuan hasiko da Gasteizen, errendimenduzko eta partaidetzako haur kategoriaren eta errendimenduzko minien arteko txapelketekin. Hauek dira parte hartuko duten talde bizkairrak: errendimenduzko haur kategoria Tabirako Jesuitak (mutilak) eta Gernika BHI (neskak) eta partaidetzan Loiola Indautxu B (mutilak) eta La Salle (neskak); errendimenduzko minietan San Bartolomé (mutilak) eta Allende Salazar (neskak).

Maila bakoitzaren egutegia ondorengoa izango da:

ERRENDIMENDUZKO HAUR KATEGORIA

Haur kategoria Mutilak

- JOKO ZELAIA: San Andres kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1. Jardunaldia 2014/05/24 – 12:15etan Tabirako Jesuitak – Easo 00 Grupo DAI
• 2. Jardunaldia 2014/05/31 – 12:15etan Fundacion 5+11 – Tabirako Jesuitak
• 3. Jardunaldia 2014/06/01 – 12:00etan Easo 00 Grupo DAI – Fundacion 5+11

Haur kategoria Neskak

- JOKO ZELAIA: San Andres kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1. Jardunaldia 2014/05/24 – 10:15etan Gernika BHI – Easo 00 Eskola
• 2. Jardunaldia 2014/05/31 – 10:15etan San Viator C – Gernika BHI
• 3. Jardunaldia 2014/06/01 – 10:00etan Easo 00 Eskola – San Viator C

PARTAIDETZAKO HAUR KATEGORIA

Haur kategoria Mutilak

- JOKO ZELAIA: Ariznavarra Kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1. Jardunaldia 2014/05/24 – 12:15etan Askatual Inf. Haundia – Loiola Indautxu 00 B
• 2. Jardunaldia 2014/05/31 – 12:15etan Ekialde A – Loiola Indautxu 00 B
• 3. Jardunaldia 2014/06/01 – 12:00etan Askatuak Inf. Haundia – Ekialde A

Haur kategoria Neskak

- JOKO ZELAIA: Ariznavarra Kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1. Jardunaldia 2014/05/24 – 10:15etan Urbitarte Eraikun ISB – La Salle 00
• 2. Jardunaldia 2014/05/31 – 10:15etan Presentacion de Maria – La Salle 00
• 3. Jardunaldia 2014/06/01 – 10:00etan Urbitarte Eraikun ISB – Presentacion de Maria

ERRENDIMENDUZKO MINIAK

Mini Mutilak

- JOKO ZELAIA: Ariznavarra Kiroldegia

- EGUTEGIA:

• 1. Jardunaldia 2014/05/24 – 12:15etan San Bartolome – Easo 02 Adarra
• 2. Jardunaldia 2014/05/31 – 12:15etan Marianistas A – San Bartolome
• 3. Jardunaldia 2014/06/01 – 12:00etan Easo 02 Adarra – Marianistas A

Mini Neskak

- JOKO ZELAIA: Ariznavarra Kiroldegia

- EGUTEGIA

• 1. Jardunaldia 2014/05/24 – 10:15etan Allende Salazar A-02 – Mondragon Lingua
• 2. Jardunaldia 2014/05/31 – 10:15etan Olabide – Allende Salazar A-02
• 3. Jardunaldia 2014/06/01 – 10:00etan Mondragon Lingua – Olabide B