MENU
EUSKAKDI SELECCIONES

Atzerako kontaketa Euskadiko selekzioentzat

(Argazkia: Club Baloncesto Ría de Ribadeo) Euskal mini eta haur kategorietako selekzioek lan egiten jarraitzen dute, eta dagoeneko Espainiako Txapelketetarako atzerako kontaketa hasi da. Hona hemen deialdi ezberdinak:

HAUR KATEGORIA MUTILAK

Entrenamendua, 2014ko apirilaren 6ean (igandea), izango da, hurrengo plangintzarekin:
- Partida: 11,00tan (10,00tan bertaratu)
Durangoko Jesuita Eskolan (C/Kurutziaga, 1 — Durango)
- Bazkaria: 13,30tan
- Entrenamendua: 15,30tatik 17,30tara

Eibarko Unibertsitate Laborala (Avda. Otaola, 29 — Eibar)

Jon Aldekoa (Tabirako)
Endika Alonso (Unamuno)
Jon García (Santurtzi)
Borja Fernández (Askartza)
Markel Presno (Tabirako) 

HAUR KATEGORIA NESKAK

Entrenamendua, 2014ko apirilaren 6ean (igandea), izango da, hurrengo plangintzarekin:
- Entrenamendua: 10,00tatik 12,00tara (09,45tan bertaratu)
Samaniego Eskola (Monseñor Estenaga, 1 — Gasteiz)
- Bazkaria: 13,00tan
- Entrenamendua: 15,30tatik 17,30tara (jokalariak jasotzeko ordua 18,00)

Divino Maestro Eskolan (Cofradía de Arriaga, 7 — Gasteiz)

Sandra Cubillas (La Salle)
Marta Alberdi (Gernika)
Maiane Aizpurua (Tabirako)
Aitana Vergara (Loiola Indautxu) 

MINI MUTILAK

Entrenamendua, 2014ko apirilaren 6ean (igandea), Urdaneta Eskolan (Lauroeta, 6 — Loiu),izango da, hurrengo plangintzarekin:
- Entrenamendua: 10,00tatik 11,30tara (09,15tan bertaratu)
- Bazkaria: 12,45tan
- Entrenamendua: 15,30tatik 17,30tara

Iñigo Pedrosa (Askartza)
Josu García-Ariño (Tabirako Jesuitak)
Gorka Nieto (Ibaizabal) 

MINI NESKAK

Entrenamendua, 2014ko apirilaren 6ean (igandea), Urdaneta Eskolan (Lauroeta, 6 — Loiu),izango da, hurrengo plangintzarekin:
- Entrenamendua: 11,30tatik 13,00tara (11,00tan bertaratu)
- Bazkaria: 13,30tan
- Entrenamendua: 15,30tatik 17,30tara

June Zubiaga (Allende Salazar)
Leire Mirandona (Allende Salazar)
Jone Gorostiaga (Allende Salazar)
Maialen Idiri (Allende Salazar)
Cristina Labauria (Allende Salazar)
Naia Sarasua (Tabirako Jesuitak)