MENU
ENTRENAMIENTO SELECCION BIZKAIA JUNIOR FEMENINA LEICEA

Junior eta mini hautatzaileek euren selekzioak osatzen jarraitzen dute

Euskadiko junior Txapelketa gero eta gertuago dugu, eta gure junior selekzioei entrenamendu saio gutxi falta zaizkie. Egin beharreko lana egin dute, eta orain txapelketa ahalik eta ondoen prestatzea dute helburu. Mini selekzioek, aldiz, denbora gehiago dute, euren Euskadiko Txapelketa urtarrilean baita.

Denborak aurrera darrai, eta Euskadiko txapelketetarako gero eta guxiago falta da. horregatik, gure selekzioek lanean jarraituk dute, hautatzaileek euren taldeak osatzen dituzten bitartean.

JUNIOR NESKAK

EGUNA: 2013/11/24 (igandea)

TOKIA: IRLANDESAS IKASTETXEA

ORDUA: Deialdia : 16.30etan Entrenamendua: 17.00-19.00 Pabilioian

* EZIN IZANGO DA ENTRENAMENDUA IKUSI

ANGELA ESTEBAN (GETXO)
AINHOA GIL (LOIOLA INDAUTXU)
LEIRE SANZ (BASKET IBAIZABAL)
ANE SARASOLA (TABIRAKO BAQUÉ)
NAHIA ZENIGAONAINDIA (GERNIKA KESB)
USUA IRUSKIETA (GERNIKA KESB)
AINHOA LLORET (GERNIKA KESB)
IZARO TOTORIKAGUENA (GERNIKA KESB)
MARIA ALBERDI (GERNIKA KESB)
MAIDER SAN MIGUEL (GERNIKA KESB)
GARAZI FRIERA (GETXO)
IBONE URRUTIA (GETXO)
EIDER ZUGAZAGA (LEIOA SBT IRLANDESAS)

Hautatzailea: Aitor Leizea
Laguntzaileak: José Mª Alcántara eta Javier Rodeño

JUNIOR MUTILAK

EGUNA: 2013/11/24 (igandea)

TOKIA: LA SALLE IKASTETXEAN (Polikiroldegian)

ORDUA: Deialdia : 17.30 Entrenamendua: 18.00-19.30

EDER TXABARRI (LEIOA)
JOSEBA ESTALAYO (LEIOA)
PATRICK MAHE (PATRONATO)
AITOR LÓPEZ (LOIOLA INDAUTXU)
GONZALO GÓMEZ (LOIOLA INDAUTXU)
IGNACIO ETXEBURUAGA (LOIOLA INDAUTXU)
ENDIKA BECERRA (PADURA)
XABIER ARROITAJAUREGUI (TABIRAKO)
IMANOL ORUE-MAZAGA (TABIRAKO)
JON PEÑA (UNAMUNO)
JON MANJÓN (UNAMUNO)
DERLIS GABRIEL URIZ (UNAMUNO)
ANDER PÉREZ (UNAMUNO)

Hautatzailea: Jesús Ituiño
Laguntzaileak: Unai Fernández eta Victor García
Prestatzaile Fisikoa: Gaizka Martín
Delegatua: Imanol Celaya

MINIBASKET NESKAK

EGUNA: 2013/11/24 (igandea)

TOKIA: LAURO IKASTOLA

ORDUA: Deialdia : 16.30 Entrenamendua: 17.00-19.00

LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)
JONE GOROSTIAGA (ALLENDE SALAZAR)
MAIALEN IDIRI (ALLENDE SALAZAR)
CRISTINA LABAURIA (ALLENDE SALAZAR)
LEIRE MIRANDONA (ALLENDE SALAZAR)
JUNE ZUBIAGA (ALLENDE SALAZAR)
ANE ELIZAGARAI (LAURO IKASTOLA)
UXUE ESPARTA (LAURO IKASTOLA)
UXUE SOHO (LAURO IKASTOLA)
NAIA SARASUA (TABIRAKO JESUITAK)
NEREA URIZARBARRENA (TABIRAKO JESUITAK)
LUCIA LEGINA (LA SALLE)
NAIARA LARRAÑAGA (ESCOLAPIOS)

Hautatzailea: Gaizka Barea
Laguntzailea: Unai López

MINIBASKET MUTILAK

EGUNA: 2013/11/24 (igandea)

TOKIA: IRLANDESAS IKASTETXEA

ORDUA: Deialdia : 16.30 Entrenamendua: 17.00-19.00

IÑIGO PEDROSA (ASKARTZA)
AITOR ETXEGUREN (ASKARTZA)
RAÚL MARCOS (EL REGATO)
ANDER PEÑA (EL REGATO)
UNAI BARRUETA (GETXO)
XABIER ZARATE (ZORNOTZA)
GORKA NIETO (IBAIZABAL)
IMANOL ETXEBERRIA (LAURO IKASTOLA)
SAÚL IGLESIAS (LOIOLA INDAUTXU)
MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)
IMANOL BLANCO (TABIRAKO JESUITAK)
JOSU GARCIA ARIÑO (TABIRAKO JESUITAK)
PAUL MAGUNAZELAIA (TABIRAKO JESUITAK)
IBON NUÑEZ (BARRENA BERRI)
GUILLERMO SESÉ (LOIOLA INDAUTXU)

Hautatzailea: Jokin Kamiruaga
Laguntzailea: Erlantz Pazos
Fisioterapeuta: Olatz Fernandez