MENU
Convocatoria Junior Femenino

Bizkaiko junior eta mini selekzioetako deialdiak

Kadete eta Haur kategoriako txapelketak pasa dira jada, eta igande honetan junior selekzioek lanari ekingo diote berriro, eta miniek urte honetako lehenengo entrenamendu saioa egingo dute. Hona hemen selekzioe ezberdinetako deialdiak.

EMAKUMEZKOEN JUNIOR AURRE-SELEKZIOA

EGUNA: 2013/11/10 (IGANDEA)
TOKIA: IRLANDESAS IKASTETXEA
ORDUA: Deialdia : 16:30etan Santsoena Auzoa, 1 – LEIOA

Entrenamendua: 17:00etatik 19:00etara Pabilioi berrian

JANIRE FERNANDEZ (LOIOLA INDAUTXU)
ANGI ECHEVARRÍA (LOIOLA INDAUTXU)
AINHOA GIL (LOIOLA INDAUTXU)
ARRATE ANZOLA (LOIOLA INDAUTXU)
LEIRE SANZ (BASKET IBAIZABAL)
IZARO ZAMALLOA (ZORNOTZA)
ANE SARASOLA (TABIRAKO BAQUÉ)
NAHIA ZENIGAONAINDIA (GERNIKA KESB)
USUA IRUSKIETA (GERNIKA KESB)
AINHOA LLORET (GERNIKA KESB)
IZARO TOTORIKAGUENA (GERNIKA KESB)
AINHOA HERRERO (GERNIKA KESB)
MARIA ALBERDI (GERNIKA KESB)
GARAZI FRIERA (GETXO)
IBONE URRUTIA (GETXO)
EIDER ZUGAZAGA (LEIOA SBT IRLANDESAS)

Hautatzailea: Aitor Leizea
Laguntzaileak: José Mª Alcántara y Javier Rodeño

MUTILEN MINIBASKET AURRE-SELEKZIOA

EGUNA: 2013/11/10 (IGANDEA)
TOKIA: IRLANDESAS IKASTETXEA
ORDUA: Deialdia : 16:30etan Santsoena Auzoa, 1 – LEIOA
Entrenamendua: 17:00etatik 19:00etara Goiko Pabilioian

2002
MARKEL ABASCAL (APA SAN PEDRO)
IÑIGO PEDROSA (ASKARTZA)
ASIER OLANO (COLEGIO VIZCAYA)
ENEKO ORTEGA (COLEGIO VIZCAYA)
RAÚL VARCOS (EL REGATO)
ANDER PEÑA (EL REGATO)
PABLO GARÍA (EL REGATO)
ALVARO GIL (ESCOLAPIOS)
UNAI BARRUETA (GETXO)
GONZALO MOL (IRLANDESAS)
XABIER ZARATE (KARMENGO AMA)
GORKA NIETO (KUKULLAGA)
ALEJANDRO LARENA (LA SALLE)
ENEKO SALINERO (LAURO IKASTOLA)
IMANOL ETXEBERRIA (LAURO IKASTOLA)
SAÚL IGLESIAS (LOYOLA INDAUTXU)
IÑIGO APRAIZ (LOYOLA INDAUTXU)
MIGUEL RUIZ (LOYOLA INDAUTXU)
ANDER TOQUERO (MARISTAS)
JON ALCALDE (MARISTAS)
ANDER BALLESTEROS (SAN BARTOLOME)
IMANOL BLANCO (TABIRAKO JESUITAK)
JOSU GARCIA ARIÑO (TABIRAKO JESUITAK)
PAUL MAGUNAZELAIA (TABIRAKO JESUITAK)
ENEKO OTADUY (TABIRAKO JESUITAK)

2003
MIKEL SOROA (ARTXANDAPE)
IBON NUÑEZ (BARRENA BERRI)
JUAN SERGIO (GETXO)
IKER KORTAJARENA (PADURA)
MIKEL VILLANUEVO (PAULES)
VICTOR GARCIA (URDANETA)

Hautatzailea: Jokin Kamiruaga
Laguntzailea: Erlantz Pazos
Fisioterapeuta: Olatz Fernandez