MENU
Bizkaia Cadete Maculino

28 bizkaitar kadete eta haur kategoriako Euskadiko aurre-selekzioetan

Asteazken honetan Euskal Saskibaloi Federazioak kadete eta haur kategoriako aurre-selekzioen berri eman du, gizonezkoetan eta emakumezkoetan, Espainiako Txapelketa prestatzeko asmoz. Lau selekzioetan, guztira, 28 jokalari bizkaitar egongo dira.

KADETE NESKAK

Entrenamendua azaroaren 10ean (igandean) izgo da, Urdaneta Ikastetxean (Lauroeta, 6 — Loiu):
- Entrenamendua: 11:30-13:00 (11:00etan aurkeztu)
- Bazkaria: 13:00etan
- Entrenamendua: 15:15-17:15

ITZIAR ARIZTIMUÑO (LOIOLA INDAUTXU)
ARRATE ANZOLA (LOIOLA INDAUTXU)
JULIA SAN JUAN (LOIOLA INDAUTXU)
LEIRE BENITO DEL VALLE (GETXO)
ANA LEGINA (LA SALLE)
AITZIBER ARDANZA (TABIRAKO)
OLATZ GARITAONANDIA (TABIRAKO)

KADETE MUTILAK

Entrenamendua azaroaren 10ean (igandean) izgo da, Urdaneta Ikastetxean (Lauroeta, 6 — Loiu):
- Entrenamendua: 10:0-11:30 (9:30etan aurkeztu)
- Bazkaria: 12:45etan

- Entrenamendua: 15:15-17:15

UNAI BILBAO (UNAMUNO)
MIKEL SANTANA (UNAMUNO)
JAVIER GONZALEZ DE LANGARICA (UNAMUNO)
UNAI MENDICOTE (UNAMUNO)

HAUR KATEGORIA NESKAK

Entrenamendua azaroaren 10ean (igandean) izango da, Eibarko Laboral Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29 — Eibar):
- Entrenamendua: 11:00-13:00 (10:30etan aurkeztu)
- Bazkaria: 13:30etan

- Entrenamendua: 15:45-17:45

SANDRA CUBILLAS (LA SALLE)
AMAIA HURTADO (SALESIANOS DEUSTO)
SAIOA GIL (LA SALLE)
NEREA ZENIGAONAINDIA (SEBER ALTUBE)
NAHIA ANITUA (SEBER ALTUBE)
MARTA ALBERDI (GERNIKA)
MAIANE AIZPURUA (TABIRAKO)
AMAIA IRUSKIETA (GERNIKA)
LEIRE IBARRONDO (ASKARTZA)
AITANA VERGARA (LOIOLA INDAUTXU)

HAUR KATEGORIA MUTILAK

Entrenamendua azaroaren 10ean (igandean) izango da, Eibarko Laboral Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29 — Eibar):
- Entrenamendua: 11:00-13:00 (10:30etan aurkeztu)
- Bazkaria: 13:30etan

- Entrenamendua: 15:45-17:45

JON ALDEKOA (TABIRAKO)
ENDIKA ALONSO (UNAMUNO)
JON GARCIA (SANTURTZI)
BORJA FERNANDEZ (ASKARTZA)
OIER ARDANZA (TABIRAKO)
IMANOL MENA (UNAMUNO)
MARKEL PRESNO (TABIRAKO)