Batzarra | Federación Vizcaína de Baloncesto – Bizkaiko Saskibaloi Federazioa | Todas las informaciones del baloncesto vizcaíno federado y escolar. Bizkaiko Saskibaloi federatuaren eta eskolaren berri guztiak hemen
MENU

Batzarra

BIZKAIKO SASKIBALOI FEDERAZIOAREN BATZARRA 2012-2016
 KLUBEN ESTAMENTUA
A.D.BAKUBA:  JUAN A.GARTEIZGOGEASCOA IGUAIN

ALONSOTEGI´KO.LARROBELTZ SK: CESAR SAORNIL AGOTE

AMETS EDERRA: ISRAEL BRULL QUINTANA

ANBOTOPEKO C.B.: GUDIKER ALBERDI ARRIETA

ASKARTZA-CLARET: DAVID FERNANDEZ PASTOR

BALMASEDA S.D.: TOMAS MENA

BARAKALDO EMAKUMEEN S.T: OSCAR CEA FERREIRO

BARRENA BERRI: DAVID NUÑEZ GAMOTE

BASKET IBAIZABAL: JON AGIRREGOIKOA ORUE

BEDARBIDE A.D.: FCO.JAVIER SANTOCILDES PUENTE

BOSKOZALEAK: GUSTAVO PEÑA CORVO

CARMEN: NEREA MARQUIJANO ITURBE

C.A.PARQUE BILBAO: ASIER ELORRIAGA ASTIGARRAGA

C.B. GETXO: PRISCO FERNANDEZ GONZALEZ

C.B. LA PEÑA: JOSE RAMON JUBERA PILA

C.B. PADURA: GONZALO BALLESTEROS AGUIRRE

C.B. SANTUTXU: JAVIER RUIZ DE LAZCANO RODRIGUEZ

C.B. TABIRAKO: ITSASO GARTZIA BERNAS

CDB SUSTRAIAK: UNAI FRANCISCO ROMERO

C.D. COLEGIO VIZCAYA: NORA BELLON ATXA

C.D. IRLANDESAS: MIKEL ELORTEGI BURGOS

C.D. LA SALLE DE BILBAO: RAFAEL BARRENA ECHEVARRIA

C.D.BALONCESTO BEGOÑAZPI.86: GERMAN MONGE GANUZAS

CENTRO SALMANTINO: RAUL ARIAS SALGUERO

CLUB DPVO.NESKATXO: AMAIA ONAINDIA GONDRA

CLUB ESCOLAPIOS: NATALIA VILLOTA EMBEITA

C.MUNABE: PEDRO Mª VALLADARES MONTAÑES

COL.ABOGADOS BIZKAIA: CARLOS MARIN PABLOS

GALDAKAO S.T.: JOSE ANTONIO SOTO SALAZAR

GAZTELUETA: IKER ARCOS GATON

GERNIKA KIROL ELKARTEA SAS: GERARDO CANDINA GARCIA

HARRI-GORRI S.T.: JOSE MIGUEL NIEVA MONTEJO

IKASTOLA LARRAMENDI: ANDONI ELORRIAGA MADARIAGA

IKAST. LAURO: ARKAITZ RUIZ GARCIA

INDAR-SASKI S.T.: IGNACIO CAMARERO MARTINEZ

INDAYA B.C.: MªPILAR PEREZ GARCIA

INDEPENDIENTE CRUCES: FERNANDO ADAN MARQUEZ

JARRILLEROS S.K.: JOSU ZABALLA BILBAO

JESUITINAS C.B.: SERGIO CASTELLANOS MARCOS

LOYOLA INDAUTXU: JOSE RAMON UGALDE JASO

MARRAZOAK S.K.: IÑAKI CALVO LOPEZ

MUNGIAKO SASKEL-BALOI: ELKA MªBEGOÑA DEL RIO RUIZ

MUNGIALDE: MªPAZ SOTO PEREZ

MUNGUIA C.B.: LUIS ORTEGA SANTAMARIA

MUSKIZ SASKI-BALOIA: IGOR LEZAMA IBARGUEN

ONDARRU SASKIBALOI: JOSU ARRIEN ITURBE

ORIBELTZA: JOSE LUIS ZUBIZARRETA ZULAICA

OTXARKOAGA C.D.: XABIER ZABALA ODRIOZOLA

PATRONATO S.D.: PABLO BOUZO ATEKA

PAULES: ALBERTO LODEIRO GARCIA

ROMO´KO EZKORAK: KOLDO MENDIA CUEVA

SCD.DOSA-SALESIANOS: ANDER MATE COUSILLAS

S.D. BIDEGINTZA: LEANDRO GALLARRETA DEL RIO

S.D. ZAMUDIO: RUBEN GLERA DAÑOBEITIA

S.D.COL. COOP. BASAURI: RAFAEL AIESTA YUSTE

SANTURTZI C.B.: MANUEL MARTINEZ FERNANDEZ

SASKIBALEIOA: JESUS GOMEZ LOPEZ

TRAPAGA C.B.: MIGUEL ANGEL RUIZ HERRERO

TXIKI BILVENDING LEIOA: LUIS ALFONSO GONZALEZ GARCIA

UGERAGA: IKER AÑON ABAD

UNAMUNO: VICENTE ORIO FERRER

URDANETA: ALEJANDRO ARAMBURU PASCUAL

USANSOLO: JULEN URGOITI LLANO

ZALDUA C.D.: GORKA CALLE EGAÑA

ZORNOTZA SASKIBALOI: JOXE ETXEBARRIA INTXAUSTI


 ENTRETZAILEEN ESTAMENTUA
NAIA FERNANDEZ VEIGA

JAVIER FERNANDEZ SEREN

MARIO LOPEZ VILLALIBRE

JOSEBA IMANOL PERA RUIZ

BORJA MONCALVILLO AUGUSTO

DAVID RUIZ DE LAZCANO RODRIGUEZ

ROBERTO FLORES CALERO

JORGE DE JUAN GALINDEZ

JOKIN CAMIRUAGA MORENO

RUBEN LOPEZ PATO

LUIS LEDESMA ARTECHE

 JOKALARIEN ESTAMENTUA
 VICTOR SANTOS MARTINEZANDER NIEVA ANZA

JUDITH MONASTERIO EMBEITA

IVAN NUÑEZ PORTUGAL

ENCARNACION BONACHERA JIMENEZ

ENEKO IZKARA HERREROS

PABLO BOUZO ATECA

JON CUESTA BIDEGORRI

 EPAILEEN ESTAMENTUA
KOLDOBIKA KEPA PUJANA ITURRIETA

CARLOS OLIAS DE LIMA SUAREZ

PAUL URBANO MIRANDA

ROBERTO ASENSIO GONZALEZ

AIMAR HERRAN VENES

MIKEL JOSEBA SEGURADO HIERRO

AITOR GOMEZ HERNANDEZ