MENU
agenda

Astebururako gomendaturiko agenda

Asteburu hotza dugu aurretik  eta berotan sartzeko aukera bikaina izango dugu gure saskibaloi kantxetan. Ez da eskolarteko saskibaloirik izango  baina Junior eta Kadeteek lehen faseko azken jardunaldia jokatuko dute. Hona hemen gure proposamenak.

ENDESA LIGA

RETABET BILBAO BASKET – SAN PABLO BURGOS

Bilbao Arena Domingo 12:30 h.

Veljko Mrsic entrenatzaile berriaren garaia hasiko da. Postu arriskutsuetatik ihes egin behar dute.

DIA LIGA

LOINTEK GERNIKA BIZKAIA – IDK GIPUZKOA

Maloste Kiroldegia Larunbata 18:30etan.

Bizkaitarrek postuak berreskuratzea bilatuko dute  Euskal Derbian.

EBA

HA ZORNOTZA - GRUPO DE SANTIAGO AUTOMOCION

Larrea Kiroldegia Larunbata 18:30etan.

Berdeek denboraldiko lehen porrota jasotzetik datos.

GIZONEZKOEN LEHEN MAILA

GETXO S.B. – REDLINE MEKANIKA TAKE

Fadura Kiroldegia Larunbata 20:00etan.

Bisitariek Getxokoek baino garaipen bat gehiago dute.

EMAKUMEZKOEN LEHEN MAILA

TABIRAKO BAQUE – LA SALLE-ZUREKIN BUS

Landako Kiroldegia Larunbata 19:00etan.

Bigarrenak hirugarrenen aurka A multzoan.

GIZONEZKOEN BIGARREN MAILA

TABIRAKO BAQUE – ASKARTZA CLARET

Landako Kiroldegia Larunbata 16:30etan.

Sailkapenean berdindurik dauden bi talde bizkaitarren arteko derbia.

EMAKUMEZKOEN BIGARREN MAILA

INFORMATICA SOPELANA UGERAGA SASKI – ARANGUREN MUTILBASKET

Sopela Kiroldegia Igandea 18:00etan.

Etxekoek bolada txarra apurtu nahi dute.

EUSKAL LIGA-GIZONEZKO JUNIORRAK

BILBAO UNAMUNO – TABIRAKO BAQUE

Zorrotza Kiroldegia larunbata 12:30etan.

Bilbotarrek 8 puntuko aldearekin irabazi zuten joanekoan.

EUSKAL LIGA-EMAKUMEZKO JUNIORRAK

LOIOLA INDAUTXU-01 – ARANUR ISB

Jesuitak Ikastetxea Larunbata 16:00etan.

Joanekoan Gipuzkoarrak gehiago izan ziren.

EUSKAL LIGA-GIZONEZKO KADETEAK

BILBAO UNAMUNO – FUNDACIÓN 5+11 IZAGABE 97

Zorrotza Kiroldegia Larunbata 10:30etan.

Aukera bikaina dute Bizkaitarrek hirugarren postuan jarraitzeko.

EUSKAL LIGA-EMAKUMEZKO KADETEAK

LOIOLA INDAUTXU 02 – MOVILTECK ISB

Jesuitak Ikastetxea Larunbata 12:30etan.

Indautxukoak faborito argiak dira.

GIZONEZKO SENIORRAK-MAILA BEREZIA

LA SALLE  – BIDEGINTZA

La Salle Ikastetxea Larunbata 20:30etan.

Bigarrena hirugarrenaren aurka.

EMAKUMEZKO SENIORRAK-LEHEN MAILA

JESUITINAS  – ERANDIO-ALTZAGA  

Txurdinaga Behekoa BHI Igandea 18:30etan.

Bisitariek partidu bakarra galdu dute.

GIZONEZKO JUNIORRAK-LIGA BEREZIA

LA SALLE  – LOIOLA INDAUTXU 00/01

La Salle Ikastetxea larunbata 18:30etan.

B multzoko dominatzaileak aurrez aurre.

EMAKUMEZKO JUNIORRAK-LIGA BEREZIA

LA SALLE BILBAO  – ZORNOTZA ST  

La Salle Ikastetxea Larunbata 12:45etan.

Irabazleak A multzoko lehen postua eskuratuko du.

GIZONEZKO KADETEAK-MAILA BEREZIA

LEIOA SBT  – PAULES GALTZAGORRI  

Kandelazubieta Kiroldegia Larunbata 12:30etan.

Talde Irabazleak B multzoko lehen bi postuetariko bat bermatuko du.

EMAKUMEZKO KADETEAK-MAILA BEREZIA

ESCOLAPIOS – TABIRAKO BAQUE

Escolapios Ikastetxea Larunbata 11:00etan.

A multzoko txapelduna partidu honetatik irtengo da.