MENU
CTO-EUSK-CADMASC-BIZK-ARABA

Bizkaitar guztiek Euskal Selekzioaren deialdian errepikatzen dute

Euskal Selekzioko hautatzaileek, Haur eta Kadete mailako Aurre-Selekzioen gizonezko eta emakumezko taldeen entrenamenduetarako bigarren deialdia burutu dute. Entrenamenduak 2017ko azaroaren 12an ospatuko dira eta momentuz,  bizkaitar guztiek errepikatzen dute.

GIZONEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko azaroak 12ean  (igandea) ospatuko da, Eibarko Lan Unibertsitatean ( Otaola Etorbidea, 29-Eibar), honako lan plangintzarekin:

- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00etara (11,00etan aurkeztu)

- Bazkaria: 13,30etan

- Entrenamendua: 16,30etatik  18,00etara

UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)

IÑIGO PEDROSA (UNAMUNO)

JAGOBA SUSO (INAMUNO)

MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)

GONZALO BASTERRECHEA (LOIOLA INDAUTXU)

EMAKUMEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko azaroak 12ean  (igandea) ospatuko da, Eibarko Lan Unibertsitatean ( Otaola Etorbidea, 29-Eibar), honako lan plangintzarekin:

- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00etara (11,00etan aurkeztu)

- Bazkidea: 13,30etan

- Entrenamendua: 16,30etatik  18,00etara

JUNE ZUBIAGA (GERNIKA KESB)

MAIALEN IDIRI (GERNIKA KESB)

KRISTINA LABAURIA (GERNIKA KESB)

LEIRE GIL (GERNIKA KESB)

LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)

HENAR COLINO (LOIOLA INDAUTXU)

ALBA MONGE (LOIOLA INDAUTXU)

NAIA SARASUA (TABIRAKO)

GIZONEZKOEN HAUR-MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko azaroak 12ean  (igandea) ospatuko da, Eibarko Lan Unibertsitatean ( Otaola Etorbidea, 29-Eibar), honako lan plangintzarekin:

- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30etara (09,30etan aurkeztu)

- Bazkidea: 13,00etan

- Entrenamendua: 15,00etatik  16,30etara

AIERT VELASCO (PATRONATO MARISTAS)

KEPA DE CASTRO (ASKARTZA)

IKER CHACON (PATRONATO MARISTAS)

JAVIER RODRIGUEZ (PATRONATO MARISTAS)

CHRIS URIEL MINDOUDI (PATRONATO MARISTAS)

EMAKUMEZKOEN HAUR-MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko azaroak 12ean  (igandea) ospatuko da, Eibarko Lan Unibertsitatean ( Otaola Etorbidea, 29-Eibar), honako lan plangintzarekin:

- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30etara (9,30etan aurkeztu)

- Bazkidea: 13,00etan

- Entrenamendua: 15,00etatik  16,30etara

OLAIA ARENAS (IBAIZABAL)

JULENE ROYALE (IBAIZABAL)

OLATZ FERNANDEZ (IBAIZABAL)

LUA ELORRIAGA (IBAIZABAL)

ELENE SARASUA (TABIRAKO JESUITAK)

NAIA PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)

LAURA ALDECOA-OTALORA (TABIRAKO JESUITAK)

IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)

LEIRE HIGON (UNAMUNO)

AMARA BERAZA (BALMASEDA)