MENU
MIGUEL-RUIZ

20 bizkaitarrez osoturik egongo dira Euskal Selekzioak

(ARGAZKIA: Basketbasko.com)  Euskadiko hautatzaileek lanean jarraitzen dute eta deialdiak murrizten ari dira Abenduaren 3an Euskadiko Kadete eta Haur mailako Aurre-selekzioek burutuko duten lan saiorako. Bertan 20 jokalari bizkaitar izango dira.

GIZONEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua Abenduaren 3an burutuko da, Igandea, hurrengo lan plangintzarekin:

- Entrenamendua: 10,00etatik  11,30etara (09,30etan aurkeztu beharko dira) Eibarko Lan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29 — Eibar)

- Bazkaria: 13,00etan

- Partidua: 16,00etan Azpeitiko Kiroldegian  (Landeta Auzoa, z/g — Azpeitia)

Partidua bukatzean Azpeitiko Kiroldegian batuko zaie jokalariei.

UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)

IÑIGO PEDROSA (UNAMUNO)

MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)

GONZALO BASTERRECHEA (LOIOLA INDAUTXU)

EMAKUMEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua Abenduaren 3an burutuko da, Igandea, hurrengo lan plangintzarekin:

- Entrenamendua: 11,30etatik  13,00etara (11,00etan aurkeztu beharko dira) Eibarko Lan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29 — Eibar)

- Bazkaria: 13,00etan

- Partidua: 18,00etan Azpeitiko Kiroldegian  (Landeta Auzoa, z/g — Azpeitia)

 Partidua bukatzean Azpeitiko Kiroldegian batuko zaie jokalariei.

JUNE ZUBIAGA (GERNIKA KESB)

MAIALEN IDIRI (GERNIKA KESB)

KRISTINA LABAURIA (GERNIKA KESB)

LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)

HENAR COLINO (LOIOLA INDAUTXU)

GIZONEZKOEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko Abenduaren 3an ospatuko da Eibarko Lan Unibertsitatean 8Otaola Etorbidea, 29-Eibar), hurrengo lan plangintzarekin:

- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30etara (09,30etan aurkeztu beharko dira)

- Bazkaria: 13,00etan

- Entrenamendua: 15,00etatik 16,30etara

AIERT VELASCO (PATRONATO MARISTAS)

KEPA DE CASTRO (ASKARTZA)

IKER CHACON (PATRONATO MARISTAS)

JAVIER RODRIGUEZ (PATRONATO MARISTAS)

EMAKUMEZKOEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko Abenduaren 3an ospatuko da Eibarko Lan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29-Eibar), hurrengo lan plangintzarekin:

- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00etara (11,00etan aurkeztu beharko dira)

- Bazkaria: 13,30etan

- Entrenamendua: 16,30etatik 18,00etara

OLAIA ARENAS (IBAIZABAL)

JULENE ROYALE (IBAIZABAL)

OLATZ FERNANDEZ (IBAIZABAL)

ELENE SARASUA (TABIRAKO JESUITAK)

NAIA PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)

LAURA ALDECOA-OTALORA (TABIRAKO JESUITAK)

IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)