MENU
ARITZ-DURO-EUSKADI

23 bizkaitarrek aurrera jarraitzen dute euskal selekzioarekin

 (ARGAZKIA-FOTO: Basketbasko)

Beste lan aste bat dute aurretik Euskadiko haur eta kadete mailetako Aurre-Selekzioen, bai emakumezko eta bai gizonezkoen mailetan. Aukeratuen artean daude 23 bizkaitar. Kirolari guzti hauek lan-saio bat burutzeko deituak izan dira Azaroaren 26an Eibarko Lan Unibertsitatean.

GIZONEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko azaroaren 26an burutuko dute (igandea) Eibarko lan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29-Eibar). Hurrengo lan plangintza izango dute:

- Entrenamendua: 10,00etatik  11,30etara (09,30etarako aurkeztu beharko da)

- Bazkaria: 13,00 etan

- Entrenamendua: 15,00etatik  16,30etara

UNAI BARANDALLA (UNAMUNO)

IÑIGO PEDROSA (UNAMUNO)

JAGOBA SUSO (INAMUNO)

MIGUEL RUIZ (LOIOLA INDAUTXU)

GONZALO BASTERRECHEA (LOIOLA INDAUTXU)

EMAKUMEZKOEN KADETE MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko azaroaren 26an burutuko dute (igandea) Eibarko lan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29-Eibar). Hurrengo lan plangintza izango dute:

 

- Entrenamendua: 11,30etatik  13,00etara (11,00etarako aurkeztu beharko da)

- Bazkaria: 13,30etan

- Entrenamendua: 16,30etatik  18,00etara

JUNE ZUBIAGA (GERNIKA KESB)

MAIALEN IDIRI (GERNIKA KESB)

KRISTINA LABAURIA (GERNIKA KESB)

LEIRE VINDEL (LOIOLA INDAUTXU)

HENAR COLINO (LOIOLA INDAUTXU)

ALBA MONGE (LOIOLA INDAUTXU)

GIZONEZKOEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko azaroaren 26an burutuko dute (igandea) Eibarko lan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29-Eibar). Hurrengo lan plangintza izango dute:

- Entrenamendua: 10,00etatik  11,30etara (09,30etarako aurkeztu beharko da)

- Bazkaria: 13,00 etan

- Entrenamendua: 15,00etatik  16,30etara

AIERT VELASCO (PATRONATO MARISTAS)

KEPA DE CASTRO (ASKARTZA)

IKER CHACON (PATRONATO MARISTAS)

JAVIER RODRIGUEZ (PATRONATO MARISTAS)

GIZONEZKOEN HAUR MAILAKO EUSKADIKO AURRE-SELEKZIOA

Entrenamendua 2017ko azaroaren 26an burutuko dute (igandea) Eibarko lan Unibertsitatean (Otaola Etorbidea, 29-Eibar). Hurrengo lan plangintza izango dute:

- Entrenamendua: 11,30etatik  13,00etara (11,00etarako aurkeztu beharko da)

- Bazkaria: 13,30 etan

- Entrenamendua: 16,30etatik  18,00etara

OLAIA ARENAS (IBAIZABAL)

JULENE ROYALE (IBAIZABAL)

OLATZ FERNANDEZ (IBAIZABAL)

LUA ELORRIAGA (IBAIZABAL)

ELENE SARASUA (TABIRAKO JESUITAK)

NAIA PUENTE (TABIRAKO JESUITAK)

LAURA ALDECOA-OTALORA (TABIRAKO JESUITAK)

IRUNE ORIO (GERNIKA KESB)