MENU
CEUSK-ARB-BIZK-MASC-ARRIARA

(Castellano) Las selecciones de Euskadi ultiman su preparación

Asteburu honetan, Euskadiko infantil eta kadete mailako selekzioak lanean jarraituko dute Espainiako Txapelketari begira.

 

Kadete Mutilak

Entrenamendua datorren 2016ko abenduaren 23an (ostirala) ospatuko da, Eibarko Unibertsitate Laboralean (Otaola Etorbidea, 29 — Eibar), ondorengo jarduera planaren arabera:
- Entrenamendua: 11,30etatik 13,00era (11,00ean bertaratu) Polideportivo Antonianos (Gipuzkoa Kalea,, 3 — Zarautz)
- Bazkaria: 14,00etan
- Partidua: 19,00etan Polideportivo José Antonio Gasca (Paseo Anoeta, 8 — Donostia)

 

Bingen Perez (Loiola Indautxu)
Peio Arriaran (Unamuno)
Nahuel Del Val (Unamuno)
Alvaro Mendia (Unamuno)

 

Kadete Neskak

Entrenamendua datorren 2016ko abenduaren 23an (ostirala) ospatuko da, Polideportivo Antonianos (Gipuzkoa Kalea, 3 — Zarautz), ondorengo jarduera planaren arabera:
- Entrenamendua: 10,00etik 11,30etara (09,30etan bertaratu)
- Bazkaria: 12,45ean
- Entrenamendua: 15,00etik 16,30etara

 

Aitana Vergara (Gernika KESB)
June Zubiaga (Gernika KESB)

 

Infantil Mutilak

Entrenamendua datorren 2016ko abenduaren 23an (igandea) ospatuko da, Polideportivo Antonianos (Gipuzkoa Kalea, 3 — Zarautz), ondorengo jarduera planaren arabera:
- Entrenamendua: 10,00etatik 11,30era (09,30ean bertaratu)
- Bazkaria: 12,45etan
- Entrenamendua: 15,00etatik 16,30era

 

Luka Vukcevic (Patronato Maristas)
Javier Rodriguez (Loiola Indautxu)
Gorka Allende (Askartza Claret)
Iker Cortajarena (Padura)

 

Infantil Neskak

Entrenamendua datorren 2016ko abenduaren 23an (ostirala) ospatuko da, Polideportivo Antonianos (Gipuzkoa Kalea, 3 — Zarautz), ondorengo jarduera planaren arabera:
- Entrenamendua: 11,30etik 13,00etara (11,00etan bertaratu)
- Bazkaria: 14,00ean
- Entrenamendua: 16,30etik 18,00etara

 

Miriam Cuesta (Berrio Otxoa)
Ane Alonso (Askartza)
Ane Ollo (Tabirako Jesuitak)
Irune Orio (Unamuno)
Henar Colina (Loiola Indautxu)
Nahia Etxegarai (Askartza)