MENU
BIZK-GPZK-JM

Bizkaiko Mini Selekzioen test erabakigarria

Gizonezkoen eta emakumezkoen Bizkaiko Minibasket Selekzioarekin, Abenduaren 30ean Nafarroako Peralta udalerriko Udal Kiroldegian ( Rio Kalea, 51) ospatuko den Selekzioen Torneoan jokalarien erlazioa partekatzen dugu.

Hori dela eta, data horretarako antolatu dugun bidaia planaren xehetasunak azaltzen dizkizuegu:

- 08:00 etan, Bilbotik irteera, Bihotz Sakratuaren Plazatik (Euskalduna zubiaren noranzkoan)

- 08:10 etan , Arrigorriagako zerbitzugunea AP-68 ( Durango eta Gernikako jokalarien joan etorria)

- 10:15 etan, partidua NAFARROA – ERRIOXA

- 12:00 etan, partidua BIZKAIA – GIPUZKOA

- Peñalen Jatetxean bazkaria ( Peraltako saihesbidea Errepidea 23,5 Km)

- 16:15 etan, FINALERDIA

- 18:00 etan, FINALA

 

GIZONEZKOEN BIZKAIKO MINIBASKET SELEKZIOA

OIER DE LAS HERAS                        PAULES

IAN TORRES                                    PAULES

GUILLERMO RUIZ                        LOIOLA INDAUTXU

JOKIN MENDIGUREN                        LOIOLA INDAUTXU

MIKEL AMESTI                                    TABIRAKO

JOKIN CAMARERO                        TABIRAKO

XABIER ECHENIQUE                        TABIRAKO

OHIAN PÉREZ                                    GETXO

DAVID MONGE                                    BERRIO OTXOA

UNAI MAGUREGI                        PADURA

MARIO LOPEZ                                    SANTURTZI

MARKEL ITURIOZ                        IBAIZABAL

DIEGO MORO                                    IRLANDESAS

 

Hautatzailea/Seleccionador:  Javier García Panizo

Laguntzaileak/Ayudantes: Eneko Izkara, Alfonso Doctor  eta Alberto Lorenzo

 

EMAKUMEZKOEN BIZKAIKO MINIBASKET SELEKZIOA

Amara Beraza                         (SKAMATA ZUBI ZAHARRA)

Naia Unaue                         (SKAMATA ZUBI ZAHARRA)

Nerea Arana                         (TABIRAKO JESUITAK)

Lucia Insausti                         (TABIRAKO JESUITAK)

Udane Urain                         (TABIRAKO JESUITAK)

Jone Corral                         (TABIRAKO KURUTZIAGA)

Malen Markoartu                         (ATXURI SASKI TALDEA)

Naia Zubiaga                         (ALLENDE SALAZAR)

Leire Romero                         (LA SALLE)

Irati Egia                         (LOIOLA INDAUTXU)

Nile Mugira                         (SAN FIDEL)

Irune Casquet                        (BERRIO OTXOA)

 

Hautatzailea/Seleccionador:  Ibon López de Letona

Laguntzaileak/Ayudantes: Ainara Ramasco, Mikel Retolaza eta Aritz Duro